Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez akkor aznap?...

Mi lehetett ez akkor aznap? többi lent

Figyelt kérdés

Lépcsős házban élek mikor mentem fel a lépcsőn úgy a felsőfokoknál hallottam hogy mintha becsukódott volna az ajtó pedig Már becsuktam.Egyedül élek és ekkor nagyon berezeltem és eldobtam. Be menekültem a szobámba be zártam az ajtót és hallottam hogy röhög valami a lépcsőn.Már készültem hogy rá támadok arra valamire de aztán abbamaradt gondoltam megállt az ajtó előtt és vár rám de bátorságot vettem kinyitottam az ajtót úgyhogy mindjárt ütök mikor nyílik az ajtó De nem volt ott senki.Este 11:00 kor mikor már teljesen megnyugodtam elkezdett csörögni a telefonom először nem vettem fel de már mikor többször akkor felvettem bele ordítottam hogy mit akar ilyenkor és nem volt hang letettem majd újra hívott majd újra Felvettem és egy roboti hang bele mondta hogy

Púná ínfo da kečeri. Aztán letette és soha többet nem hívott ez a valaki úgy körülbelül éjjel 1:00 órakor lehetett mikor felébredtem arra hogy valami(valaki) nyöszörög a lépcsőn a kutya nem lehetett mert az ajtó be volt zárva a kutya meg kint volt és amíg valaki azt mondaná hogy a kutya kizárta akkor a kulcsot ben tartott amivel ki be zárom az ajtórt.Betörni meg nem törhetett be a kutya. Egyik nap mikor beszéltem az ismerőseimmel akkor mondták látni vélltek a környéken valami furcsa emberszerű lényt de még nem sikerült azonosítani hogy mi. Azóta nem történt velem ilyesmi mi lehetett akkor?



2022. dec. 29. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Természetes
Természetfeletti
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom aznap nem szedted be a gyógyszereidet. Vagy ha igen, akkor meg ittál is rájuk.

Bármelyik is volt, öreg hiba, mint a mellékelt ábra mutatja.

2022. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, csak én voltam, rossz házba mentem be.
2022. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én hívtalak, téves volt bocsi.
2022. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az univerzumban minden természetes. Azon felül nem lehet semmi :D
2022. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy agytumor
2022. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Tele információval és baromsággal

Ezt mondta neked a telefonban!

Most neked vagyon jó a képzelőerőd vagy begolyóztál vagy volt valami havered aki megtrollkodott!

Esetleg a telefonszámot megkaphatnánk amiről hívtak?

A vége ez az ismerősök láttak egy fura alakot ez annyira filmes, ezt lehet melléírtad a szaftosság kedvéért. Ezt a mondatot leszámítva hihető. Lehet valaki csak szivatott!

2023. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Meg az hogy honnan tudod ilyen pontosan hogy mit mondtak neked a telefonba? Főleg hogy ez egy másik nyelv, ilyen jól letudtad írni?
2023. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# csak azt értettem Inkább valami ilyesmit és csak valahogy leírtam de a szavak valahogy így hallatszottak ki most pontosan nem tudom csak valami ilyesmi volt Lehet hogy csak kettő véletlen egybeesett hogy valaki megszívatott de nem szívatott meg mert az ajtó be volt zárva És Reggelre nem láttam betörés nyomokat
2023. jan. 21. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak Varga Irénke akart menni privát koncertet adni.
2023. febr. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kellett volna egy kamera a lépcsőre
2023. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!