Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csak olyankor merek...

Miért csak olyankor merek édességet meg chipset enni ha egyedül vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Súlyommal nincs gond, mozgok is rendesen, enni is eszek, nem vonok meg magamtól semmit de valamiért édességet nem eszek jó ízüen ha mások is látják.

dec. 7. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Cigizni is egyedül szeretek.
dec. 7. 17:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelek hogy az egy kis kikapcsolódás lehet sok embernek azt kényelmesebb egyedül csinálni, jobb egyedül nyugiba bekuckózva megenni egy zacskó chipszet mint mikor emberekkel vagy kenyelmetlenul es meg a kajád is meg akarjak enni.


Olyankor elvagy a kis gondolataiddal.

dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában ebből (is) kérnének/fogadnának el emberek 1-1 falatot, ha a környezetedben lennének akkor, amikor ennéd és ez nem feltétlen jó dolog. Néha kell a magány, az "én-idő", ami neked valószínűleg ekkor van, meg akkor, amikor egyedül cigizel:).
dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez! Hosszabb családi eseményeken, vagy amikor nem tudok egyedül lenni nem is dohányzom. Mintha rendesen más íze volna. Na meg a nasit is hanyagolom, pedig imádom a csokit. Jó érzés, hogy nem vagyok egyedül.
dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!