Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy bírjátok egyedül? Milyen...

Hogy bírjátok egyedül? Milyen érzés a " magány"? Mióta vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Saját döntésetek, vagy elhagytak? Jó vagy szenvedés? Csalódás miatt lettél magányos? Vagy csak mert nem akrsz senkit?

dec. 12. 19:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
oké! Erősek vagyunk! Akik megvagyunk társ nélkül, sőt még nyugisabb is
dec. 12. 19:38
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

36 éve.


Üdv: 36/F

dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én simán csak nem vagyok vonzó mint férfi. Nem vagyok sem jóképű, sem sportos, nincs kiemelkedő belső tulajdonságom, humorom, intelligenciám, önbizalmam. Nincsen se pénzem, se semmim. Valahol megértem, hogy tőlem csak jobbat találhat egy átlagos nő.


Magányos teljesen nem nagyok, van családom, barátaim, meg elvagyok a mindennapi dolgokkal. Tulajdonképpen ugyanúgy élem az életem mint akinek van párja, csak nincs párom.

dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Elhagytak. Nagyon rossz mert még mindig nagyon szeretem. Nem akarok senki mást mert félek az újabb csalódástól. És nem tudnék más embert beengedni szívembe,életembe
dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszaitokat!


sokan vagyunk egyedül:)

dec. 15. 03:11
 16/17 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, és sosem volt még párkapcsolatom. Ez ütős kezdés volt:D


Mindenféle túlzás nélkül, úgy 20 éves koromig meg sem fordult a fejemben, hogy komoly kapcsolatom, vagy akármilyen is, legyen. Egyszerűen elvoltam a magam világában, kis éretlenke is voltam fejben, vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzak. Vagy lehet inkább úgy, hogy ilyen téren sokáig gyerek voltam.

Pedig volt, aki bepróbálkozott, de ő még nálam is éretlenebb volt, vagy nem szimpatikus, vagy épp "szia járunk?" szinten közeledett felém. De egy srácot bánok igazán.. szegény tett ilyen-olyan kis utalás féleségeket, de csak később esett le, amikor már késő volt. Pedig nagyon aranyos, normális volt, és baromi jót beszélgettünk diákmunka alatt.


Azóta pedig szinte nem volt senki, aki nyitott volna felém *úgy*, de nem is csodálom. Mostanság nincs valami jó kisugárzásom, és elég magam alatt vagyok dolgok miatt. Szóval érthető:D Attól még zavar néha, de látva, hogy milyen játszmázások, egyebek mennek körülöttem, szerintem jobb is nekem egyedül. Meg nem is érzem azt, hogy szeretnék kapcsolatot. Persze, időnként nagyon is jól esne egy giga nagy ölelés, vagy odabújni valakihez, de ezek a gondolatok is hamar elillannak.

dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Gyerekek, mi a francért kínlódunk egy társért, mikor kínlódás nélkül boldogak lehetünk? Muszáj 1 ember otthonra? Hogy bosszantson?
dec. 18. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!