Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy bírjátok az ünnepeket?...

Ti hogy bírjátok az ünnepeket? Itt van megint a karácsony és teljesen egyedül vagyok már sokadik éve. Nektek, hogy szokott telni?

Figyelt kérdés
Tudom, nem kell vele foglalkozni, meg is próbáltam, de mindenhol ezt nyomják. Nem tudok úgy kimenni a lakásból, hogy ne látnék egy plakátot, utca világítást, kirakatot ahol ne lenne kirakva már a díszítés. Ilyenkor utálok a legjobban a boltba járni mert ott is ezt látom, plusz rengeteg pár is ilyenkor tűnik fel, hogy látszólag milyen boldogok, készülődnek, én meg ott állok egyedül és azt nézem, hogy mikor olcsóbb a kenyér... Legszívesebben a lakásban maradnék, de muszáj kimennem. Az utóbbi években minden karácsonyom így telt és ez már nagyon tud fájni. Próbáltam de nem sikerült ezen változtatnom. Egyszer megfogom szokni a magányt? Életem legnagyobb részét egyedül töltöttem de még most se sikerült elfogadnom. Csak vágyom arra, hogy valaki foglalkozzon velem.

2016. nov. 14. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Családod nincs? Szülők, tesók?
2016. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szülők vannak, de tettek jó pár megbocsáthatatlan dolgot, úgy hogy nem tartom a kapcsolatot. Testvérem nincs.
2016. nov. 14. 22:37
 3/14 anonim ***** válasza:
És párkapcsolatot keresel vagy barátokat?
2016. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Talán mindkettőt, de inkább egy párt.
2016. nov. 14. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem tulajdonítok nagy jelentőséget egyik ünnepnek sem, egyetlen kivétel van, a Karácsony. Nagyon szeretem a hangulatát, feltöltődök.


Ne aggódj, hamarosan a Te fejed is kisüt a nap, elvonulnak a sötét felhők. :)) Csak bízz benne.

2016. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az elmúlt évek tapasztalatai sajnos nem ezt mutatják. Próbáétam pozitívan hozzáállni de emiatt csak még nagyobb csalódás volt.
2016. nov. 14. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak. Nekem most halt meg Anyum, a tesómnak meg kapcsolata van, nem tudom, mi lesz karácsonykor. Nagyon szeretem az ünnepeket, de tényleg rossz egyedül. Nekem barátok hiányoznak.
2016. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit dolgozol, de ha van lehetőség, dolgozz ilyenkor! Én sem nagyon tartom a kapcsolatot szülőkkel, teljesen egyedül vagyok, és jobban érzem magam ha dolgozhatok ilyenkor, egyrészt gyorsabban eltelik, másrészt hasznosnak is érzem magam :)
2016. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Többnyire a munkába menekülök, így telik az összes napom, a problémák a munka után van és a szabadnapokon. Az ünnepek pedig azok sajnos.
2016. nov. 14. 23:21
 10/14 anonim ***** válasza:

En külföldön elek immáron lassan 2 eve. A maganyt en szeretem, persze ez ember függő. Gyorsan megszokom, ahogy azt is, ha van mellettem valaki.

Iden karácsonykor nem megyek haza, ami nagy rossz erzes, mert nekem a karácsony, nem az ajándékokról szol, hanem a Családról. Szegény családból származom, lehet emiatt is inkabb a család, mint az ajándék..


Szar lesz, de iden először nem a családommal toltom a karácsonyt. Világ életemben a szüleimmel, testvéreimmel töltöttem a karácsonyt. Iden nem.. Ez az élet. Tudni kell alkalmazkodni. Ha tudsz "nyertél", ha nem... Szenvedni fogsz.


Keress valamit, ami lekot. Es "nyertél". ;-)

2016. nov. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!