Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fórumon feltettem egy kérdést,...

Fórumon feltettem egy kérdést, kerestem egy terméket, nem találtam. Válasz: google a barátod, okosabb lettem volna, ha előszőr ott keresem. Mit lehetne válaszolni, hogy ő is hasonlóan 'jól' érezze magát?

Figyelt kérdés

#bunkóság #cinikus #vissavágni
dec. 13. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

semmit, a szintjére nem kell lemenni ahol a másik van, ezt tanitja az elfogadás, nem kioktatni kell a másikat, majd vissza, mert akkor te sem vagy különb a másiknál.

a lényeg, hogy te miért érzed rosszul magad ettől, te a saját nézőpontodból nem találtad meg amit kerestél, és a másik is saját nézőpontjából reagált, a kettő nem egyezett, ettől miért kellene dühösnek lenni?

a reakciót megválaszthatod: 1. elengeded amit irt és nem mozdit meg benned semmit 2. reakcióba mész ahogy most te választasz mibe mész bele, ilyen helyzetek mindig leszenek, de a reakciód választ..

dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Megköszönöd a segítséget.
dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ez nem volt segítség. Direkt van az a csoport, amiben megbeszélhetjük a dolgainkat. Azért írtam be, hogy tudja-e vki a terméknek a lelőhelyét. Ő meg beírja ezt. Nem kell ez a lenéző stilus
dec. 13. 12:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És mit reagált arra, amikor leírtad neki, hogy a Google nem adott választ?
dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

azt írtam, hogy köszönöm a magasröptű építő jellegű hozzászolást.


utána már nem követtem, mert vki értette amit kérdeztem, és megmondta a lelőhelyet.

dec. 13. 12:37
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Tehát cinizmusra szarkazmussal reagáltál. Akkor ezt le is lehetne zárni.
dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem foglalkozol vele, hanem csinálod a dolgod. Minek pazarolnád az idődet. Te épülj amíg mások megragadnak egyhelyben.
dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Én azt írtam egy ilyennek, hogy ha valamit nem tud, akkor minek szól hozzá? Nem tudom mire gondolhatnak az ilyenek, elolvas egy kérdést, nem tud rá válaszolni és ír valami ilyesmit, hogy Nézz utána! Nem tűnik fel neki, hogy mások megkérdezése az az utánajárás egyik módja?
dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Lényegében itt az a gond, hogy ő "szülő" énállapotból szólt hozzád, mint egy gyerekhez, és ahelyett, hogy Te visszahelyezted volna magad felnőtt énállapotba, inkább megfordítottad, és Te is ugyanazt próbáltad a megjegyzéseddel.


Az ilyen mindig csak tovább viszi a konfliktust.

dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi! az a baj, hogy ezzel jol felidegesített, és egész napom elcseszte :( tudom, gyengék az idegeim
dec. 13. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!