Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos vagyok de feltettek...

Jobbikos vagyok de feltettek nekem egy kérdést amire nem tudtam válaszolni. Mit mondanátok erre?

Figyelt kérdés

Fél éve jöttem ki Svédországba dolgozni, mert otthon már nem tudtam megélni. CNC forgácsoló vagyok egyébként de most ez mindegy.


A múlthéten hazamentem látogatóba és a családdal mindig szoktunk otthon politizálni. Elég heterogén a társaság, van nálunk minden oldalról. Bal, jobb, minden.


Egyik rokon megkérdezte, hogy ha a pártom ennyire szereti Oroszországot, akkor miért van az, hogy az emberek (pölö én is) nyugatra mennek ki dolgozni és nem keletre?


Nem tudtam erre mit mondani, de valahol még igaza is van...

Oda megyünk, ahol több pénzt kapunk. Csak így egy kicsit furcsa a politikánkban a nyugatellenesség.


Szóval erre mit lehetne mondani?



2015. febr. 19. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Oroszországot nem az életszínvonaluk miatt szeretjük.

Hanem azért, mert kellően nagy katonai, politikai hatalommal rendelkezik, ENSZ BT tag és vétójoga is van.Ilyen csak 5 országnak van a világon.


Emellett a magyar termékeknek megfelelő piac lenne Oroszországban, keleten.


A nyugatellenesség inkább ideológiai, mint gazdasági.

Tudod, genderizmus, transzik előre tolása, kulturális marxizmus.....stb

2015. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Semmit nem kell rá mondani. Be kell látni, hogy igazuk van.


"Emellett a magyar termékeknek megfelelő piac lenne Oroszországban, keleten."


Igen és szerinted a csóró keletiek milyen magyar termékeket vennének meg?


"A nyugatellenesség inkább ideológiai, mint gazdasági.

Tudod, genderizmus, transzik előre tolása, kulturális marxizmus.....stb"


És ezek ellen természetesen nem lehet küzdeni az EU-n belül egy elnyomó, keleti, despota rendszer nélkül, igaz? :)

2015. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

"És ezek ellen természetesen nem lehet küzdeni az EU-n belül egy elnyomó, keleti, despota rendszer nélkül, igaz? :)"


Nyugati mintájú liberális demokráciában nem lehetséges ellenük küzdeni.

Próbáld csak meg, falakba fogsz ütközni.


Ha, nem is tüntetjük el a demokráciát, muszáj csökkenteni.Legalább annyira, mint Izraelben.

2015. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

"Nyugati mintájú liberális demokráciában nem lehetséges ellenük küzdeni.

Próbáld csak meg, falakba fogsz ütközni."


És ugyan miért ne lehetne? Elmondanád? :)


"Ha, nem is tüntetjük el a demokráciát, muszáj csökkenteni.Legalább annyira, mint Izraelben."


Tudom, hogy mivel van problémád, de azt ugye tudod, hogy minden évben Izraelben rendezik meg a világ egyik legnagyobb homoszexuális felvonulását, a Tel-Aviv Pride-ot?


[link]


Szerintem te nem tudod, hogy mi folyik Izraelben, csak már annyira bele vagy gőzölve a zsidógyűlöletbe, hogy mindent elképzelsz róluk...

2015. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
De most akkor neked tökmindegy, hogy keleti nyomor és elnyomás jön, csak legyenek már végre agyonverve azok a mocskos bu*ik? :))
2015. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

"De most akkor neked tökmindegy, hogy keleti nyomor és elnyomás jön, csak legyenek már végre agyonverve azok a mocskos bu*ik? :))"


Nem ezt mondtam,hogy bántani kellene őket, vagy kirekeszteni a társadalomból, de nem kellene ennyire reklámozni, illetve erőltetni meg lobbizni.

Minden nyugati mintájú demokráciában van ilyen, illetve, mindegyik importálja a bevándorlókat.


Japánt szokták felhozni ellenpéldaként, valóban egy jól sikerült demokrácia, de azt, hogy etnikailag, kulturálisan ilyen tud maradni Európával szemben, azt annak köszönheti, hogy szigetország.

Mellesleg csesztetik őket leget, mert nem fogadják be a menekülteket.


Az európai demokráciában nem lehetséges, az ami Japánban.Sőt,itt elítélendőnek tartják.


Az emberek értékrendje elfajult, nem képesek biológiailag fenntartani a saját nemzetüket.Ezen változtatni kell, ez létkérdés.

2015. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy mert ott hideg van. Ebbe nem lehet belekötni.
2015. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kulcsos7 ***** válasza:
56%

Szerintem is így van ahogy az előttem szóló mondta.

Semmi baj a melegekkel, hasznos tagjai a társadalomnak.

De reklámozni, előnyöket nyújtani ezért mert valaki meleg, nem szabad.De most ez van, ha valaki meleg vagy cigány, akkor még rosszúl sem szabad nézni rájuk mert kirekesztő fasiszta náci vagy (akik ezeket mondják fele azt sem tudja mit jelent)

És ez többet árt nekik mint használ!

Példaként nem szabad mutatni a gyerekeknek, fiataloknak.

2015. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

A gyermekem Nyugat-Európába ment dolgozni tíz évvel ezelőtt. Mivel nagyon jól dolgozott, öt éve egy megbízatást kapott tíz orosz gyár központi vezetésére. Nagyon kemény munkát kell végeznie a helyi viszonyok között, amiért nagyon megfizetik és elszámoltatják. Nem kötődik egyetlen politikai párthoz sem, de a helyi emberekkel együtt, nagyon kedveli Putyin elnököt, mivel a gyárak az Európai Uniónak termelnek.

Szerintem tehát a hithű politikai hovatartozást a gazdasági érdekek határozzák meg, az aktuális ideológiai rizsát pedig megeszik a népek mindenütt a világon.

2015. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

Nem értem mi a baj azzal, hogy barátkozunk valakivel, illetve ha valakivel barátkozunk, akkor abból miért gondolják azt, hogy az ugyanaz, mintha a seggüket nyalnánk. Azok, akik így gondolják például Oroszországgal kapcsolatban, azok vajon a való életben is úgy képzelik el a barátságot, hogy az gyakorlatilag a seggnyalással egyenlő?

Üzletileg nézve Oroszország a világ egyik legnagyobb piaca. És még közel is van. És ha nem teszik éppen tönkre, akkor még pénzük is van. Szóval miért is ne lehetne egy üzleti alapú kapcsolatunk velük? Ehhez persze kell néhány kötelező kört futni. De szerintem elég egyszerű emberre vall az, aki ezeket a műsmúzolásokat seggnyalásnak tekinti.

2015. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!