Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan online játék/old...

Létezik olyan online játék/oldal, mint amilyen a hotdog.hu volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy volt lehetőség játszani pl. amőbázni, meg chatelni, ismerkedni. Van még ehhez hasonló oldal, közösség?

dec. 13. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
honfoglalo?
dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is egy időben jó volt, de úgy tudom, már nem lehet ott chatelni. Csak ilyen automatikusan generált üzeneteket lehet választani.
dec. 13. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Word of tanks
dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz ilyet engem is érdekelne! Jó lenne valami, amit közösen csinálni lehet idegenekkel, miközben megismeritek egymást!


Ahogy látom mostanság nincsenek ilyen általános nyílt közösségek.

Vannak nyílt/zárt fb csoportok, ahol az idősebb korosztály van felülreprezentálva, meg discord szerók, ahol jellemzően fiatalság van jelen.


Egyéb csatornákon Reddit, Linkedin valami téma köré csoportosulva el tudom képzelni, hogy kialakulhatnak közösségek, de eddig csak kollégákkal, barátokkal beszélgettem.

dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezeket nem használom, nem ismerem. Valamint az ilyen metin2 típusú játékokat sem kedvelem, meg az a közösség valahogy nagyon kocka. És ezt nem negatívumként mondom, mivel semmi bajom a gamerekkel, általában velük jobban szót értek. Csak én nem vagyok ennyire belemerülve, hogy azt a nyelvezete használjam például, mint ők. :D
dec. 13. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott lehet beszélgetni, ismerkedni?
dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden játék ma már multiplayer élményen alapul. Bármelyikkel elkezdesz játszani és szinte azonnal klánba/szövetségbe/stb-be kell szerveződni, hogy eredményes legyél, ott vannak az emberek.
dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!