Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet fiatalként bulin és...

Hol lehet fiatalként bulin és online társkeresők kívül ismerkedni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és jelenleg levelezős vagyok egy egyetemen, mert mellette dolgozom.

Sose szerettem vad bulikba járni, és a barátaim se, szóval az viszonylag ki van zárva emiatt.

Online társkeresőt (Tindert) elég sokáig használtam, és volt is jópár randim, de az valahogy nem vált be.

Hol lehet komoly kapcsolat céljából ismerkedni? Mert engem már ilyen barátság extrákkal, egyéjszakás nem érdekel, igazából sosem vonzott.

Állítólag mérnöki egyetemeken van sok szingli srác, velük hogyan lehetne ismerkedni?

Illetve milyen programok vannak, ahova akár egyedül is el lehet menni?



2023. okt. 19. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hobbijaidon keresztül nem tudsz ismerkedni? Nem jársz sehova?
2023. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Én ilyen egyetemre járok, de szerintem egyetemen nem illik ismerkedni. Jó, nyilván vannak azok a típusú diákok, akik eljárnak bebaszni a félévkezdő, a félévbúcsúztató, a vizsgakészítő, meg az összes fiktív nevű bulira és ott random lányokat felszednek, de egyetemi környezetben szerintem fura ismerkedni. Olyan, mint ha munkahelyen keresnél párt, oda sem azért megy az ember hogy társat keressen.

Én online szoktam ismerkedni, igaz, nem jöttem még össze online senkivel (mondjuk nem is keresek aktívan párt).

Én is a hobbit tudom ajánlani, esetleg egyéb rendezvényeket az érdeklődési körödben, ahova el lehet menni egyedül is és lehet beszélgetni, ismerkedni, onnan már csak egy lépés a pártalálás.

2023. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából kb minden ami a hobbim, az eléggé a nőket érinti, vagy egyedül lehet csinálni (olvasás, túrázás stb.).

Ezért is írtam ki a kérdést.

Műszaki egyetemre pedig nem tanulni mennék, teljesen más irányon tanulok, viszont nem gondolom, hogy onnan egy srác sem szeretne ismerkedni.

2023. okt. 19. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=34CZjsEI1yU&pp=ygUSaSBhbSBhI..


ez fog szólni miközbe minden lyukon basznak

2023. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Húha kedves utolsó válaszoló, úgy érzem, baj van a szövegértéssel, de semmi gond.

Csak szeretném, ha ezt a stílust máshol folytatnád, lehetőleg olyan helyen, ahol erre van igény, és ez a kommunikáció megkövetelt módja.

Köszönöm!

2023. okt. 19. 23:08
 6/8 anonim válasza:
84%

Szerintem nem kell feltétlenül “keresni” egyszer egymásba botlotok és érezni fogod, hogy milyen az:)

Szerintem jön magától!

2023. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Nyáron fesztiválok, strand?

Azt viszont egy előbbi hozzászólónál tényleg nem értem, hogy egyetemen nem lehet ismerkedni? Egy csomóan ott jönnek össze a későbbi házastársukkal. Nyilván nem párt keresni mennek az egyetemre hanem tanulni, na de mégis összejönnek a párok valahogy....

2023. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Műegyetemi Sportközpont? Vagy a környéki kocsmák, főleg csütörtökön. Ott biztos lesz valami.

Rengeteg túrás csoportot is ismerek, ott lehet ismerkedni a szervezett túrákon akár. (Emiatt amúgy nyugodtan írj privatot).

dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!