Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is ilyen tapasztalatai...

Másnak is ilyen tapasztalatai vannak a csapatsportokkal?

Figyelt kérdés
Amennyit én tapasztaltam az erőszakoskodás volt, ha valaki elrontott valamit és miatta sz'pot mindenki akkor azt k'csögölte a többi. Ez többnyire tesiórákon volt. Ezért is választottam olyan sportot ahol nem kell másokkal összedolgoznom, hobbi testépítés, bár inkább a fizikai erő az amit jobban szeretek a súlyzós edzésben. Tuti nem fogok egy csapat ecsethajúval egy bőrgolyó után futni.
dec. 19. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindnekinek való a csapatsport. Meg nyilván függ a csapattól is, hogy milyen.
dec. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában szerették/szeretik a labdarugást a férfiassággal összefüggésbe hozni, nekem inkább az egó és egyéb alja emberi vonások jutnak eszembe. Mondjuk rengeteg ilyen van a gym cutlurben is. Többre tartom az old school erősembereket mint a modern testépítést.
dec. 19. 04:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A tesiórát nem kellene a valódi sporthoz hasonlítani
dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, de az is durva, hogy MINDEN tesitanár a labdajátékokat erőlteti, mert egy csapat gyerek közé dob egy labdát, aztán ő békésen elvan. Nem törődnek vele, hogy a gyerekek kB 1/3-a nem érzi magát jól ilyen helyzetekben, jobban szeretik az egyéni sportot. Így velük nem tudja megszerettetni a sportolást. Vagy labdajáték van (abból is jellemzően egyféle, ami az ő álma volt, de nem volt annyira tehetséges, hogy bekerüljön egy jobb csapatba) vagy futás, amíg kiköpöd a tüdődet.
dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem a nagy versenysportolásom egy kutyás sportban merül ki főleg. Ott néha van csak csapatverseny, de mindig iszonyúan stresszelek, hogy ne én rontsam el, többségben meg a csapattársaim szedik össze a hibák zömét, ami szintén flusztráló valamennyire, de sose bántjuk egymást, sőt, inkább mosolyogva mondjuk, hogy "jaj, hát előfordul, de itt, meg ott szép volt a futam".


Iskolában meg mindig volt annyi érzelmi intelligenciánk, hogy max egy szemforgatással meg nagy sóhajjal nyugtázzuk, ha valakit lehúzta a csapatot.

dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!