Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lányok, nektek a meló vagy...

Lányok, nektek a meló vagy suli és egyéb kötelezettségek mellett hogy fér bele az időtökbe a sportolás? Mennyire tartjátok fontosnak a mozgást? Inkább az egyéni vagy a csapatsportokat részesítitek ilyenkor előnyben?

Figyelt kérdés
Sajnos a sok meló vagy suli, család mellett sokszor van, hogy az emberek egy nap csak későn végeznek a kötelezettségekkel és mire hazaérnek már nincs kedvük mozgáshoz és inkább csak pihennének. Kíváncsi vagyok, hogy vagy mivel tudjátok magatokat motiválni, hogy a mozgás is beleférjen az időtökbe. :)

2023. máj. 26. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Mindig mondogatom, hogy majd holnap... Ez tart már fél éve. 😀 De azt tartja a mondás, ami késik az nem múlik. Hát rábízom magam erre. 😀
2023. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy állítom össze a napjaimat, hogy az edzés az első, a tanulás a második, ami lehet, hogy másoknak nem tetszik, de nekem a sport a prioritás. így minden nap belefér az edzés:D (egyetemista vagyok)
2023. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De a mai fiatalok brutálisan túl vannak terhelve, muszáj szelektálni, mi fontosabb, és mi az amin túl kell esni, pl. ami érdekel azt szépen megtanulod, ami nem érdekel abból elég ha átmész.

Jobb időbeosztással és praktikus (egyszerű) edzésprogrammal talán beleférhet a sportolás is.

2023. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!