Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül is elmentek gyógyfürdő...

Egyedül is elmentek gyógyfürdőbe vagy strandra?

Figyelt kérdés
dec. 19. 15:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

10-el egyetértek, én is irigylem azokat akik egyedül elmennek ilyen helyekre, vagy moziba vagy bárhova és elvannak jól egyedül is!

Bárcsak tudnám mi ennek a titka?!

dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Én kényszerűségből megszoktam az egyedüllevést-egyedüljárást, de a csillagokat is megadnám, ha ilyen és ehhez hasonló helyekre-programokra elhívnának.
dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Persze, simán. Strandra csomószor mentem már egyedül. Viszek plédet, napozok, rejtvényt fejtek, úszkálok, vagy csak ülök a vízben.
dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Kitana. ***** válasza:
66%
Nem, mert nekem krva unalmas sokáig ülni a vízben és semmit nem csinálni, de szeretek fürdőzni, csak társasággal, hogy tudjunk közben beszélgetni. Nincs bajom az egyedül programozással, de ez pont nem elég ingergazdag, hogy egyedül is élvezzem.
dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Szoktam igen. Gyógyfürdőben üldögélek egyedül is, néha be is bólintok. Strandra is elmegyek, de ott azért sokszor zavar az egyedüllét, jó volna labdázni, kártyázni.
dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
Ezen gondolkodom en is. Nagyon szeretnek budapesti gyogyfurdobe menni, nincs kivel. De pl a Rudasban anno lattam par prostit, szlav nyelven beszelo maffiozo fejut. Igy nokent szilikonnak hitt sajat mellekkel szolid viselkedessel sem ereznem jol magam. Amugy butasag, mert ismerosokkel is gyakran kulon utakon jar az ember, egyik napozik, masik a termalban ul, harmadik a hideg vizben. Szoval teljesen termeszetes dolog.
dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Bárcsak tudnám mi ennek a titka?!"


Én próbáltam ismerősökkel közösen szervezni, de nem jönnek, én meg csak azért nem mondok le valamiről, mert nincs senki, aki csatlakozik, vagy halogatnak. Jártam már többször külföldön egyedül, voltam moziban, színházban egyedül. Az én ismerőseim sokkal kényelmesebbek, mint én, egy kajálásra, iszogatásra, kaphatók, de kb ennyi, nekem meg másra is van igényem.

dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak kíváncsi voltam, mások mit gondolnak.


Én ma mentem volna egyedül, de végül itthon maradtam, mert elaludtam egy kicsit és napközben már nem volt kedvem.

dec. 20. 17:10
 19/20 anonim válasza:
100%
Én régen egyedül jártam úszni péntekenként, mint kb. mindenki a péntek délutáni törzsközönségből. Előtte és utána beültem szaunázni, bubizni, picit a melegvízbe. Nagyon jó volt relaxálni. Strandra is le szoktam menni egyedül, ha tengernél vagy a Balatonnál nyaralunk, mivel a párom, tovább alszik ilyenkor, én neg nem szeretnék délben érni le, amikor már éget a nap. De novemberben is szuper mondjuk Benidorm strandján egyedül olvasgatni és hallgatni a tengert. Próbáld ki egyszer. Nyugi senki nem fog veled foglalkozni, hogy miért vagy egyedül, nem fognak kinézni.
dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Télen úszni jártam egyedül, de konkrétan gyógyfürdőzni és strandolni egyedül nem járok. Pedig már túrázó üdülést is csaptam egyedül 2-3 napokon át.


35/F

dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!