Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten hova érdemes menni...

Budapesten hova érdemes menni tüzijátékot nézni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, így semmit nem tudok róla. Annyit találtam a googlén eddig, bogy a Vörösmarty téren lesznek bódésok, meg tüzijáték.


Esetleg lesz máshol is pesten belül? Hol a legnagyobb volumenű? Hova érdemes menni?


dec. 22. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs hivatalos, az emberek szoktak tuzijatekozni.


Ehhez a legjobb valami magas szoba/lakás jo ralatassal a varosra/kulvarosra

dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belvárosban kb mindenhol,lesz petárda is mint mindig.
dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármilyen magaslat megteszi. A legjobb az emeleti panelek terasza, de nyilván, ezér tne kopogtass be idegenekhez:D
dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor nincs központi szervezett tűzijáték, a lakosság tűzijátékozik, akár erkélyről, teli parkolóból is, szabályokat nem betartva, szóval jobb, ha biztonságos helyről bentről nézed, és reménykedsz, hogy nem pont oda csapódik be egy eltévedt rakéta. Nem véletlenül van sok dolga szilveszterkor a tűzoltóknak.
dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Remélem, be lesz tiltva.
dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
be kéne tiltani, a kutyák félnek tőle
dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Viszont amit találtam azt belinkelem ide. Ez szerint lesz egy szervezett tüzijátékozás.



[link]

dec. 22. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Oke, lehet kilonek egy tucat raketat a bodegások, de ennyit egy kulvarosi piroman csalad is lehoz. Szoval marad az hogy barhol.


Mi a haveromek 10. emeleti paneljabol szoktuk nezni ahogy egyzszerre 20 helyen latszik tuzijatekozas

dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!