Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol érdemes Magyarországon...

Hol érdemes Magyarországon tűzijátékot vásárolni?

Figyelt kérdés
Konténernél terveztem, de az ugye idén nem lesz. Ezért maradt az üzlet, vagy webshop. Ti honnan szoktátok beszerezni?

2020. dec. 12. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
idén sehol🤣
2020. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Webshop vagy üzlet, mindkettő alkalmas rá.


Ha van közeledben ilyen üzlet akkor egyszerűbb megvenni onnan, ha nincs akkor webshop.

2020. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ekopiro
2020. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Sosem értettem miért jó valami ami hangis és durran aztán világít :D az ilyen emberek akik ezt élik amúgy valami kibszott ősemberek vagy miért jó ez? :D ne gyertek azzal hogy szép mert a tigris is szép aztán mégiscsak elég ha a natgeon látjuk :D
2020. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez engem nem zavar abban a pár órában,főleg ha én csinálom,plusz kevesebb időm marad inni,,ellenben pl a Balaton sound az meg azért zavar mert több napos,nem lehet aludni,és nem én csinálom...

Na kb ilyenek miatt..

2020. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Remélem jövő nyáron betiltják a Balaton látogatását.


Még a végén szeptemberre megint berobban valami vírus.

2020. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!