Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek akik kiirjak hogy...

Emberek akik kiirjak hogy boldog karacsonyt?

Figyelt kérdés
Ilyenkor elvarjak hogy valaszoljanak nekik? Nem teljesen ertem a koncepciot. Az jol esik ha valaki privatban ramir az teljesen mas, de ez igy kicsit fura. Megis bunkonak erzem magam ha megnyitom a storyt de nem valaszolok, pedig viszonylag kozelebbi emberrol van szo...
dec. 24. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanígy érzem, ahogy te. Egy világba kiáltott valamire nem vagy köteles válaszolni, ez nem bunkóság.
dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kozben meg azt sem ertem, hogy miert csinal barki ilyet :D ez igy annyira személytelen szerintem. Meg akkor is ha csak kozeli baratok storyba teszi valaki...
dec. 24. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Az év teljes egészében minden nap kikiáltják az érzelmeiket itt akik frusztráltak, nyomorultak, le vannak maradva az életben, sikertelenek, gyűlölnek másokat és gyűlölik magukat. Szóval ez megy egész évben és minden ilyen gyökér kérdésre jön több oldalon keresztül a válasz, az anyázás, a vissza anyázás, de most hogy valaki azt írja ki h ünnepi hangulata van, na ez már túlzás😂

Ide mi kérem szépen szenvedni járunk, nem azért hogy kellemes ünnepeket kívánjunk egymásnak, mint a mentálisan funkcionális emberek. Az ilyeneket ignorálni kell, és max arról szabad beszélni hogy kinek milyen szenvedés a karácsony (mert hogy 1 boldog kérdésre jut itt 5 nyivákoló, az biztos. de lehet 10 is.) vagy épp bűntudatot kell ébreszteni a boldog kérdezőben.

lol

csak egyszer találjak valami normálisabb fórumot...

dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

A happy family, happy relationship képek se jobban, sztoriba kirakni, természetesen a karácsonyfa előtt. 😂

Illetve az ajándékok.

dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen poszt még okés.


Nem kell nekik válaszolni, ez csak ilyen belekiáltás a semmibe.

Nekik ezzel le van tudva mindenki, azaz kívántam Karácsonyt, most már hagyjál békén...



Amikor már mutogatják, hogy mennyi csomag, milyen kaja, na az már tényleg gáz.

dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Te az vagy gondolom aki korábban megkérdezte, hogy a privát karácsonyi üdvözleteire miért nem válaszol senki.
dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miből gondolod, hogy aki "közösbe" írja ki, az nem köszönt fel másokat privátban, ne adj Isten szemtől szemben is?


Nekem a legtöbb ismerősöm az általános posztolás mellett megadja a jókívánságokat üzenetben, SMS-ben vagy telefonon is. Vagy találkozunk élőben.

dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez főleg azok szokása, akiknek nemrég gyerekük született. Olyankor mintha sokakban bekattanna valami és muszáj minden nap kiposztolniuk valamit a gyerekről. Karácsonykor meg aztán ömlesztik a képeket, posztokat, terhesfotókat stb.
dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 Kérdés miben sikeres, mert pl te a számodra megfelelő fórum keresésében nem vagy sikeres. Mondjuk azt sem értem miért netezel, nem boldogan boldogulnod kellene a boldogan megválasztott boldog környezeteddel?
dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyet kiírni egyszerûbb. Erre reagálni max egy lájkkal elég.



Privátban írni csak közeli ismerôsnek, meg aki igazából közeli, azt telefonon felhívom.

dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!