Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utaznának el hetekre...

Miért utaznának el hetekre emberek olyan helyekre, ahol 20-30 fokok vannak úgy, hogy ezzel teljesen elrontják maguknak a karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés

A karácsony arról szól, hogy a hideg, hűvöskés időben otthon van mindenki, családlátogatás, sütögetés, díszítések, ajándékok, forralt bor.

Ehhez képest sok ember akár már hetekkel előtte elutazik akár a teljes december végéig trópusibb helyekre, teljesen elrontva a karácsonyukat és a karácsonyi hangulatot.


dec. 21. 04:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem arról szól. A karácsony Jézus születéséről való megemlékezés kapcsán a szeretetről szól.

Nemcsak mérsékelt övi országokban élnek keresztények, hanem Afrikában, Közel-Keleten, a trópusokon, Mallorcán, stb.

dec. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Ausztráliában most tombol a nyár, ugyanúgy megülik a karácsonyt.
dec. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Jézus nem a hóba született hanem a sivatag porába
dec. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De itt a hangulatról van szó! A karácsony a nagycsaládé, szülőkkel és párunkkal együttlét, nem elutazgatni, nem?
dec. 21. 05:17
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, nekem 2016-ban nyáron volt karácsonyi hangulatom. Nyáron karácsonyi filmeket néztem és karácsonyi zenéket hallgattam.


Szerintem te csak irigykedsz, és az utazásra fogod az irigységedet.


Mindenki úgy ünnepel és azzal, akivel akar.


Szerinted, akik ilyen meleg helyen élnek alapból, ők hogy ünnepelnek? 🤦🤷


Hangulat nem a hótól és a hidegtől lesz, csak szólok.

dec. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha tehetném én is elutaznék,legalább nem kapnék agyvérzést a házimunkától,meg a rokonoktól.
dec. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Azért, hogy az ilyen búvalbaszott, mindig a másikkal foglalkozó társadalmat legalább a szeretet ünnepén maguk mögött hagyják. És milyen igazuk van.
dec. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki máshogy éli a Karácsonyt. Van akinek, pl. Neked az a Karácsony, hogy hideg van, meg látogatások, meg nagy kaják. Van aki ettől menekül. A kukások mondják, hogy Karácsony után, 27.-én bontatlan bejglikkel, rengeteg kidobott élelmiszerrel vannak teli a kukák. A Karácsony előtti vásárlási őrület, a rohanás, a tolongás, a dudálás az utakon, ez nekem sem kell. Mondjuk azt sem értem, hogy valaki itthon szállodában tölti az ünnepeket.
dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan a csaladtol akar megszabadulni,aki elutazik meg az undorito kotelezo etkezesektol meg ajandekozastol.
dec. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

A karácsony - a mostani formájában - egy olyan ember születésének ünnepe, aki valószínűleg soha életében nem látott sem havat, sem "hűvöskés" időt. Olyan helyen élt, ahol 20-30 fokok vannak.

Felháborító, Jézus tönkretette a karácsonyi hangulatot!

dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!