Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen érzés szállodában...

Milyen érzés szállodában tölteni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

En pont azon agyalok hol lehet egx a közelben mert nem birom már a szomszedokat.

Karacsonyra is kéne pár napra lakhely meg a január eleji szabira is.

A többi nap a munka miatt kibírhato.

dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ja ed sztem tök izgi lenne. Ettermi vacsora vagy félpanzios vmi fini reggelik menük ebéd aztán este kivilágitott m3drncében úszkálás wellness.


Csak nem tudom hülyének néznének e hogy a "szomszed utcában" lakom es jövök a szallodába pár méterrel arrébb.

dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is erről ábrándozom. Jövőre meg is valósítom.
dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napra istencsászárnakk érzi magát az ember, aztán minden folytatódik tovább.
dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban más, mint más napokat szállodában tölteni, hogy sablonos karácsonyi programok vannak.
dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó!
dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magányosoknak, egyedül élőknek megfelelő. Családdal a saját otthonban ünnepelni meghittebb.
dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 igen mondjuk lakásban ha tányércsörömpölés van az elég szar lehet.. karácsonyi készülődés durva lehet lakásban élőknak.. én még kertesházban nyomom de már tervben van az átköltözés.. fuh hát rem nem lesz szörnyű
dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!