Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretitek ha tuzijatekoznak...

Szeretitek ha tuzijatekoznak (nem nemzeti tuzijatek)?

Figyelt kérdés
dec. 26. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon szeretem!
dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Unalmas, felesleges pénzkidobás, zavarja az állatokat.

dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Én mindig is szerettem. 33 évesen is mindig megnézem.


(Kérlek ne pontozzatok le csak azért, mert leírtam a saját véleményemet. Én szeretem, más meg nem, de ezért engem nem kell leszavazni.)

dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Én sem. Kicsiként nekem mindig túl hangos volt, és szegény kutyám sajnáltam végig. Most, felnőtt fejjel, pedig az állatokat sajnálom, valamint elég nagy pénzkidobásnak élem meg, és nem is a legveszélytelenebb dolog.
dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Szeretem.
dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha nem eszetlenül csinálnák. De a sok hülye félrészeg "vállalkozó vagyok, most megmutatom" gyökér nem tud értelmesen szórakozni.
dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
semlegesen állok hozzá, ez nem szeretem-nem szeretem dolog, hanem egy lehetőség, amire költ valaki, a másik meg nem.
dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretem, egyet láttam, mindet láttam. A zaj, füst, villogás sem tetszik. Az állatokról gondolom nem kell beszélni ma már.
dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően csak az zavar benne, hogy sok birka másokat veszélyeztetve használja, tüzet és balesetet okoz. A hang is zavar, és hogy nem tudják sokan a meghatározott időt sem betartani. Mindig van, aki sokkkkal hamarabb, vagy még másnap a maradékot ellövi.

Amúgy szép lenne, de jobban zavar, mint amennyire tetszik. Ha olyan keretek közt van tüzijáték, ahol hozzá értő emberek csinálják, az inkább tetszik.

dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen szerettem gyerekként, felnőttként egyszerűen már unalmas nekem.


Egyrészt szerintem a mai világban vannak már "finomabb" eszközök is, például fényjáték, drónok, de azért egy nagy volumenű tűzijáték még tud jól kinézni.


Másrészt én alapvetően betiltanám, hogy szabadon lehessen vásárolni és mindenki használhassa. Saját rokonunk két panel között kezdett el durrogtatni, aztán ment neki a falnak, meg mindenfelé. Korábban kertes házban láttam, hogy a nép közé fordult a rakéta aztán mindenki szaladt mert köztük robbant.

dec. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!