Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretitek ha tuzijatekoznak...

Szeretitek ha tuzijatekoznak (nem nemzeti tuzijatek)?

Figyelt kérdés
dec. 26. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Persze,szép. De ha jobban belegondolok:

-Felesleges pénzpocséklás

-az állatvilágra káros, hangos

-Felesleges szemét az emberi szórakoztatásra

dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%

Megkértem külön az embereket, hogy ne szavazzák le a 3. válaszomat, hisz ez egyéni vélemény. De látom, egyesek értelmi és felfogó képessége a béka segge alatt van.


Sokan írjátok, hogy pénzkidobás a tűzijáték. A cigi, az alkohol, a kávé pl. nem felesleges pénzkidobás? De, az. Imádom, hogy ilyenkor milyen sokan mennyire állatvédők lettek. Egy évben nagyon kevés tűzijáték van, nem ettől kéne leginkább óvni az állatokat.

A legtöbb dohányos, szemetelő több szemetet csinál hétköznap, vagy az év bármely napján, mint az egy év alatti tűzijátékozók összesen.

dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyenkor lettem állatvédő. 9 éve van egy kutyám. Ha év közben is durrogtatnál, akkor év közben is egy paraszt lennél szerintem, mert 365 napban fél tőle. Nem egy napra vagyunk állatvédők, hanem amikor épp nincs tűzijáték, akkor nem probléma.

Azért ehhez nem kell 8 diplom,a hogy értsd, miről van szó.

dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11%

#13

Szóval, mert neked van egy kutyád, aki fél a tűzijátéktól, és aki tűzijátékozni mer, az egy paraszt, csak azért, mert a TE kutyád fél. Adjál neki nyugtatót, komolyan. Év közben nincs durrogtatás. Arra az egy estére meg fel lehet készülni.

dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tom Benko ***** válasza:
Ki nem állhatom. Büdös, zajos. Engem is rohadtul zavar. Ha valaki ennyire a durrogásra élvez, a YouTube-on van nehézségtüzérségről videó hanggal, fülest fel és orgazmus. Én meg legalább tudok olvasni, rejtvényt fejteni, zenét hallgatni.
jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fanta ***** válasza:

Kedves #13- as!


[link]

jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!