Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Munka után jársz sportolni,...

Munka után jársz sportolni, füledbe jut hogy valaki sértő dologgal rágalmazott az ellenkező nemű öltözőben, mi helyes teendő?

Figyelt kérdés

dec. 30. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
letojni
dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is letojni. Edzeni jársz, nem egy baráti társaságba.
dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

SEMMI.

Egyrészt az ilyen "füledbe jutott" általában csak pletyka, minimum ferdítve, másrészt miért foglalkozol mások véleményével, haramdszor esetleg azzal foglalkozz, amit direkt a szemedbe mondtak, de legtöbbször egyáltalán nem érdemes meghallani sem az ilyeneket.

dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ van e valóságalapja. Ha van, akkor ignoralni és csendben maradni. Ha nincs, akkor is.
dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát mert úgy nem lehet sem barátkozni, sem csajozni, sem nyugodtan a közösségben lenni ha mindenféle undorító dolgokat gondolnak rólad.
dec. 30. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
De van alapja annak, amit mondtak? Mert ha van, akkor pláne nem fogsz tudni barátkozni.
dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Rögvest benyitnék a helyiségbe és átmennék rajta, mintha nem hallottam volna semmit. Szigorúan mellőzve bármilyen szemkontaktust. Nagyon észbe fognak kapni.
dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom, hogy öltöző. Ez esetben bekopognék, és hangosan megkérdezném, hogy rólam beszélnek-e.
dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Én már régóta lexarok mindent, amit nem a szemembe mondanak. Alap, hogy nem számít annak a véleménye, aki nem képes nekem mondani. Az, hogy ki mit gondol, nem rám tartozik, ő gondolata, nem az enyém.
dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
De mégis milyen undorító dolgokat mondhatnak rólad idegenek vagy szinte idegenek?
dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!