Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elrontottam?időt adjak a...

Elrontottam?időt adjak a dolgoknak és utána keressem fel?

Figyelt kérdés

a fiú 20 éves én meg 17... ő Magyarországon van én meg Erdélyben... mondta, hogy miután kijárom a sulit akkor együtt leszünk és minden tökéletes lesz, én meg mindig visszautasítottam mondtam, hogy "reménytelen"... és csunyán is mondtam már, pedig legbelül nagyon akartam, hogy sikerüljön, nagyon nagyon akartam. Szimplán azért mondtam ezt mert feltem, hogyha belevágunk akkor valami rossz fog történni, hogy összeveszunk, megcsal, hazudik stbstb... és mondtam, hogy szerezzen magának valakit, hogy felejtse el és mikor kijárom a sulit akkor lesz valami... ő sosem egyezett bele... eltelt pár hónap az óta és megváltozott... nem ír se semmi, konkrétan úgy viselkedik ahogyan leírtam, hogy viselkedjen velem és bánt mert nem akartam ezt csak szimplán féltem, már szeret is egy másik lányt... jóvá akarom tenni ezt és "leülni" vele őszintén megbeszélni a dolgokat, egy őszinte komoly beszélgetést végezni, de táv alatt... bazi nehéz az egész... Reménytelen belevágni, nincs reményem mert táv a kapcsolat, nincsen semmi motivációm mert táv a kapcsolat, hiába beszéltük meg, akárhányszor, a táv miatt mintha... nem érteném meg a dolgokat... Ha ezt elszúrom, életem legjobb emberét elveszítem ezért a nagy hibámért.

Hiányzik ő, sosem mondtam neki, hogy hiányzik nekem, ő annyit mondta, de én sosem, féltem mindig valamitől viszonozni a szerelmét.


dec. 30. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége, majd lesz másik.
dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most mindenképpen adj időt a dolognak! Ha most kapálózol utána azzal akkor is elrontod, ha később esetleg még lenne esély rá, hogy jóra forduljanak a dolgok. Ráadásul így idővel benned is tisztázódik, hogy tényleg ő e "életed legjobb embere". Lehet, hogy most így érzed, de ha vársz legalább 1-2 hónapot, talán már nem is fogod annyira csodálatosnak látni őt. Most elvakítanak téged az érzelmeid, és egy káosz van benned. Nagyon ostoba dolog lenne így bármit csinálni. Hagyj most időt magadnak, meg neki is! Tudom, hogy nagyon nehéz, de gondolj arra, hogy azzal csak még jobban elrontanád.
dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hagyok időt... 4-5 éve ismerem, nagyon nehéz lesz nélküle:( biztos nem fogom meggondolni magam, hogy nem ő "életem legjobb embere" DE ANNYIRA BÁNOM, jót akarok, de igen, a legjobb, hogy most idő, mert akkor rosszabb... és ha nem lesz elég a 2 hónap? nem fogom kibírni nélküle, nélküle motivációm sincs, ő motivált mindenhez. Annyira félek, hogy meggondolja magát így is azt mondja sosem szeretett... tesóként tekintett rám... én meg nem vagyok képes elhinni, túl gonosz, hogy igaz legyen.
dec. 30. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az időhagyás a legjobb.
dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erdélyben nincsenek pasik?

Aztan ha ittt laknál hirtelen lenne es akkor is távkapcs?

dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de vannak... hahaha, volt is kapcsolatom, vagy 3... de egy életre megfogattam, hogy többet székely pasi nem kell:)))))
dec. 30. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a magyarok jobbak..?
dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
őszintén nem tudom, ő az egyetlen magyar akivel találkoztam és ő jó ember, játszik a lányokkal ez is igaz... de van szíve, tud érezni és én úgy érzem velem sosem játszott az évek alatt.
dec. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!