Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bírom a piát és valszeg ezért...

Bírom a piát és valszeg ezért nem sikerült még szilveszterkor berúgnom soha. Mit csináljak, hogy ma betudjak nagyon rúgni?

Figyelt kérdés
Volt mikor kevertem a bort, sört, pálinkát, pezsgőt, hirtelen ittam meg és utána is csak annyi volt hogy szédültem egy nagyon minimálisan, de 20 perc vagy még korábban is elmult az a szédülő érzés. Volt hogy 5 feles után többiek már kivoltak, nálam meg csak a kicsi jókedv pici szédülés, ami hamar elmúlt.

dec. 31. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Idd meg ugyanezt a mennyiséget éhgyomorra.

Akinek ennyi esze van, az meg is érdemli.

dec. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már akkor is csak a pici rövid ideig szédülés volt.
dec. 31. 07:43
 3/20 A kérdező kommentje:
Vagy ez a picit szédülés a berugás?
dec. 31. 07:48
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán hozzá lehet szokni az alkoholhoz. Jövőre próbáld ki, hogy szeptembertől nem iszol egyáltalán. Utána szilveszterkor sokkal hamarabb megérzed az alkoholt. Még az is lehet, hogy sikerül berúgni.
dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek a problemaid miatt.
dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem 5 feles után akoholmérgezéssel vinne el a mentő. Nem vagyunk egyformák.
dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Engem a poszt tèmája nevettet meg 😅😂

Mit csinálj ? Érezd jól magad a barátaiddal anélkül , hogy teljesen szét csapnád magad . A szilveszter nem arról ,szól hogyan igyuk magunkat minèl jobban az asztal alá ! Boldog új évet !

dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Igyál töményebbet.


Bor, sör, pezsgő nagyon alacsony %-osak, rengeteget kéne innod belőlük. Pálinkából sem tudni, hogy valami borsodi házi kerítésszaggató volt-e ami a parkettát is kimarná alattad vagy valami gyengébb fajta.


Én 1 liter jägert ittam meg diplomaosztó után kb. 1 óra alatt és másnap reggel egy részét még visszahánytam ébredés után. Életem legrosszabb másnapossága volt és órákon át részeg voltam előtte este.

dec. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Én nem bírom a piát, de 5 felestől életem ivós csúcspontján én sem voltam még tele.

Igyál többet, majd akkor berúgsz. Mondjuk nem tudom kinek célja szarul lenni, de ahogy érzed.

dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg abszint.
dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!