Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy Discord szerveren látványo...

Egy Discord szerveren látványosan offolnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kb. egy éve bent vagyok egy Discord szerveren. (Aki nem tudná, ez egy csoport, ahol bent van több ember, és egymással lehet beszélgetni.)

Eddig teljesen jó volt minden, de nagyjából egy hónapja elkezdtek offolni, akármit írok, nem reagálnak rá, ha éppen téma van, és én is írok valamit, 0 reakció. Volt téma iskoláról, autóról, telefonokról, barkácsolásról, ezekhez hozzászóltam, de semmi. És már én érzem gáznak, hogy mindenki beszélget mindenkivel, csak én nem. Írtam az üzemeltetőknek, válaszra se méltattak. Tudom, nem kötelesek minden üzenetre reagálni, de idegesítő, hogy csak nekem nem válaszolnak. Szerintetek lépjek ki szó nélkül, vagy beírjam a közösbe, hogy miért néznek levegőnek? Szerintem ez nem megoldás, legalábbis nem a legjobb.

18/f


jan. 2. 13:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Unalmasnak nem tartanám magamat, küldtem be képet 2 régi telefonról, meg nagyapám Wartburg rendőrautójáról, 0 reakció, de más beküldött egy szintén koros Opel Astra rendőrautót, arra ment a reakció, hogy milyen menő, meg ilyenek.
jan. 2. 13:41
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Én szó nélkül távoznék olyan közösségből, ami nem fogad be, neked is ezt javaslom. Találsz jobbat.
jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem szó nélkül lépj ki. Nem kell a rinya, hogy jaj miért csináljátok ezt.

Ha mindenki ezt csinálja hirtelen akkor több mint valószínű az egyik tag kavarhatott be valamivel neked.

jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!