Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felnőtt gamer és animés...

Felnőtt gamer és animés ismerkedés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt itt egy kérdés úgy másfél évvel ezelőtt arról, hogy hogyan lehetne felnőttként ismerkedni animésekkel, gamerekkel. Úgy láttam, hogy ez a kérdés inkább az animés oldalra lett kihegyezve és ugyan voltak válaszötletek, de ezek (anime con, mondo con) mind inkább az animés oldalra húztak.

Link: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1093..


Volt aki említette, hogy jó volna egy Discord csoport - ami habár egyetértésre talált - azonban senki nem említett meg egy ilyen csoportot sem sajnos. :/


Az Én kérdésem az volna, hogy azóta valaki ismer-e esetleg ilyen Discord csoportot, esetleg más közösségi platformot, ahol hozzám hasonló fiatal felnőttek tudnak egymással kapcsolatot kialakítani (akár baráti, akár párkapcsolati téren).


26/F



2022. aug. 8. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a Discord csoport. :)
2022. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Discord csoport? Nem tudok róla, de valószínű akad jópár.

Viszont ex gamerként az én meglátásom az, hogy terepen a legcélszerűbb ismerkedni a többi gamerrel. Játék közben akinek szimpatikus a stílusa, esetleg hozzád hasonlónak érzed, azokra érdemes odafigyelni, akár bejelölni. Későbbi közös játékon túl lehet velük dumálni is mindenféléről, és akár az összegyűjtögetett ismerősök és azok ismerőseiből saját közösséget, akár discord csatornát létrehozni.

Nekem annó így alakult ki több, egész jófej társaságom is a múltban. És hát az ismerősök ismerőseit is megismerve tényleg elég széles társaság tud kialakulni, akár 40-50 fő is, de a határ a csillagos ég.

2022. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3. Korrekt.


Kérdező, sikerült valami? :)

2022. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen.

Van egy alkalmazás, úgy hívják Noobly.

Meglepően sok magyar használja.

Ez elsősorban gamerek számára hasznos, akik játszó társakat keresnek.

2022. aug. 22. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Van telefonon :D ?

Én a Giku-t ismertem, de nem nagyon aktív.

2022. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi, közben megnéztem és van. Én is megnézem, úgyis kell a duo társ. :)
2022. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!