Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szeretem az állatokat de...

Nem szeretem az állatokat de nagy szívem van attól még, és tudok szeretni akkor miért mondják hogy az aki nem szereti az állatokat az rossz ember? És gonosz az embertársaival. Én nem.

Figyelt kérdés
Egyedül a cicát szeretem meg a malacot. Kutyákat utálom meg a többit is.

jan. 3. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
De nem kínzod őket élvezettel halálra?
jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem az a lényeg, hogy szereted-e őket vagy sem, az a lényeg, hogy hogyan viselkedsz az állatokkal ha a közeledben vannak.


Ha el tudsz sétálni úgy egy kutya mellett, hogy nem bántod, nem kiabálsz rá, nem rúgsz belé, akkor teljesen mindegy hogy azt mondod, szereted vagy épp utálod a kutyákat.

jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak egy mondás, nem szentírás.
jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Mi az, hogy valaki szereti az állatokat. A csótány, galandféreg, stb is állat, azokat is szeretni kell? Vagy pl hogy szeretünk egy tigrist, cápát, medvét? Vagy hogy szeressek meg egy vicsorogva felém rohanó kutyát, az autó vezetékrendszerét szétrágó nyestet? Szerintem elég tisztelni a természetet, ezzel együtt elfogadni az állatokat, attól még lehet távolságot tartani tőlük.
jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt arra értik, hogy akkor vagy rossz ember, ha szeretsz ártani az állatoknak, nem arra, hogy nem szereted őket
jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De.
jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki e miatt bánt, mondd meg neki ezt az idézetet, kb. így:

"Tudod, van egy idézet, ami minden ilyen kérdésre magyarázat, miszerint:

'Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével. - García Márquez'".

jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!