Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pörgetem a Facebookon vagy...

Pörgetem a Facebookon vagy akár csak youtubot nézek vagy bármit a neten és azt látom másoknak jobb élete van mint nekem más is szokott így lenni?

Figyelt kérdés
Egyre kevésbé van kedvem az életemhez úgy érzem semmi értelme úgy mennék már.

jan. 4. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook és társai a külvilág felé vetítenek. Ha arra irigykedsz, hogy más mindennapos posztokkal játsza el, hogy neki aztán szuper élete van, akkor komoly gondok vannak a fejecskédben. Értelmet csak te tudsz adni az életednek és az azzal kezdődik, hogy nem irigyelsz olyan személyeket, akik csak a közvélemény kedvéért játszák el a "tökéletes életet". Mozdulj ki, túrázz egy nagyot, csinálj olyat, amitől kicsit össze tudod szedni magad.
jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj mindenhez sok pénz kell vagy bátorság
jan. 4. 12:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a baj hogy csak a kifogasokat keresed es kozben masok eletere irigykedsz. A hiba nem bennuk van.
jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Szerinted miért indult meg a világban nagyon sok helyen migrációs vándorlás? 100 éve nem látták a neten, hogyan élnek Németben, meg Amerikában, érdekes módon akkor nem voltak ilyenek.
jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj mindenhez sok pénz kell vagy bátorság"


Sok pénz nem, de bátorságból sem kell túl sok. Az viszont igaz, hogy kockázat nélkül nincs nyereség.

jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig ne használd a közösségi médiát.
jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem szoktam ilyet tenni, magamról sem teszek fel semmit sem.

A net/FB. csalóka, mert kívülről lehet, hogy minden okés, de otthon, a 4 fal közt meg röpködnek a tányérok...

jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A pénz olyan, hogy amit nem költesz el, az nagyjából hiánytalanul megmarad, és persze befektetni is lehet, mindig megvannak az extrém alacsony kockázatúak is, és azok is, amik nagyon hosszú távon megbízható növekedésűnek tekinthetők. Meg ugye némi plusz hozzáértést szerezve kinyílik a világ a játszadozásra is, néha egész komoly nyereségekkel.

Szóval pénzből lehet így is több, meg persze jó dolog arra koncentrálni, hogy elsősorban a befolyó összeget növeld, miközben nem hülyülsz meg az elköltésével.

A bátorság is érdekes jószág. Nem az a bátor, aki nem fél (az olyat simán csak hülyének nevezzük), hanem az, aki mer félni. Erőt kb végtelen sok idióta videóból meríthetsz erre, kb közhelyesen elmondják, amit nagyjából eddig is tudtál, csak mivel facebook görgetésre vagy berendezkedve gondolkodás helyett, kellenek ilyen random szerencsefiak, hogy összeszedjék neked, mi minden tud erőt adni neked, hogy szembenézz a félelmeiddel, és nekiállj cselekedni.

Nem bonyolult, tényleg nem.

jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

3/


Oké akkor a szokásos én hibám dolog legyen?Már azért kérdem mert ha az ember másokat hibáztat jön a kritika,hogy nem ők a hibásak hanem te de ha az ember elkezdi magát sajnálni akkor jön a duma,hogy de önsajnáló vagy vagy ne hibáztasd magad nem vagy hibás.Á hát nem jó itt semmi se 🙂

jan. 4. 22:03
 10/16 A kérdező kommentje:

6/


Lehet elkéne hagynom a civilizációt

jan. 4. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!