Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szerelmes párok a napnak...

A szerelmes párok a napnak melyik szakaszában nincsenek legnagyobb valószínüséggel együtt?

Figyelt kérdés
olyan párokra értem akik nincsenek összeköltözve még.

jan. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom munkaidőben, kivéve ha egy munkahelyen, és műszakban dolgoznak.

Egyébként egyéni.

jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha leszámitjuk a munkát, az en kapcsolataimban kb a délelőtt a legminimálisabb hogy egyutt legyek azzal akivel nem élek egyutt.

Ha a pasinal aludtam általában másnap délelott hazamegyek mert vagy fel akarom magam frisiteni(nyugidtan wc-zni vagy telozni vagy csak bambulni), vagy halálra unom magam nála/vele.

Altalában estéhez közeledve kezdek el izzani amugyis, hogy juj de jo nemsoká találkozunk megyunk ejszaka valahova, tiszta izgi lesz minden.


Ha valakivel nem unom magam délelőttönként halálra, meg jól el is vagyok nála pl nem egy pasimnál arra keltem hogy már másik 5 haverja is nálunk van es arra nyitom ki a szemem hogy 5 pasi néz rám hogy joreggelt!:D, olyankor csak akkor megyek el mashova ha "kötelező". Pl munkaügy hivott a főnök keres akárki miert vagyok eltunve vagy végre nyit akarmelyik hivatal amit el akarok intezni vagy megyek idopontra akárhova stb.

jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*Javítva helyesen:

A délelőtt a legvaloszinubb ha nem vagyok a másikkal

jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!