Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha az osztálytár...

Mit csináljak ha az osztálytársaim állandóan nyálas-szakítós zenéket üvöltetnek szünetben, és ha mondok valami értelmes rapp zenet ami nem ilyen szakítós szerelmes szar akkor pár perc után kikapcsolják. Mit csináljak hogy hogy ne kelljen hallgatnom?

Figyelt kérdés
17/L gyaksza hetem van, de nem vagyunk kinn gyakszán mert azoknak akik a termbe ülnek rajtam kívül 4 ember akiknek szintén nincs még gyaksza helyük.

#iskola #idióta szerelmes zenék
2021. nov. 9. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be a fülhallgatót és hallgasd, ami tetszik.
2021. nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a rap is ugyanolyan szar zene, mint nyálas. Ízlések és pofonok. Egyébként én is olyan osztályba jártam, ahol talán 1-2 kedvemre való ember volt a 30-ból. Nem tudsz mit tenni
2021. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldesz nekem értelmes rap zenét? Komolyan kérdem, nem szoktam ilyen műfajt hallgatni, ezért érdekelne, hogy ne csak egyfajta műfajnál ragadjak le.
2021. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3/Küldtem!!!
2021. nov. 9. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
The passion for metal drives us forth, the best heavy metal comes from north!
2023. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!