Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy nő ismerősöm személyese...

Ha egy nő ismerősöm személyesen nem ad érdeklődési jeleket, van értelme barátkozni vele?

Figyelt kérdés
jan. 9. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Én se vigyorgok fűre-fára az utcán, pedig nap mint nap nagyjából ugyanazokat az arcokat látom.
jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és van olyan, amelyikre nem vigyorogsz, de lehetséges, hogy ping pongoznál vele?
jan. 9. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha barátkozni akarsz, akkor van. Ha dugni akarod, akkor nincs.
jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Gyakran előfordul, hogy az "ismerősöd" nem tud rólad semmi közelebbit, ami felkeltené az érdeklődését. Akkor meg mi a ménkűnek eregetné a füstjeleket?
jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen közelebbi kelti fel az érdeklődését általában egy nőnek?
jan. 13. 07:14
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
csapjad a szelet, udvarolj, kertelj, jópofizz, csetelj, ebédelj együtt vele, szédítsed. aztán ha mehet a pingpong, akkor "neked megyen".
jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TENGEERPICI ***** válasza:
68%
Ha nem keres szemályesen akkor nem akar semmit! Ha meg csak dugni akar akkor csak akkor mondja el ha veled akar dugni. Aki nem keres annak nem hiányzol. Annak van más akivel jól érzi magát nélküled. Csak szóltam! TENGERPICI 2024.01.18.
jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Alaptörvény= Ha nem velem, az azért van, mert mással.
febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha arra vártam volna mindig, hogy majd más keres-e, egy barátom se lenne. Ezzel nem azt mondom, hogy erőltessük rá magunkat a másikra és nyomuljunk ész nélkül, de amíg meg sem ismert a másik, addig mégis mi a búbánatért érdeklődne, ha mondjuk csak egy munkatársa vagyok a 100-ból, vagy egy a rengeteg arc közül, akik szembejönnek vele az edzőteremben? Barátkozni úgy szoktak, hogy valaki megteszi az első lépést, és beszélgetést kezdeményez egy számára szimpatikus emberrel. Nyugodtan megteheted te is az első lépést, aztán majd reagál rá, és abból leesik, hogy akar-e veled barátkozni, esetleg párkapcsolatot, vagy te nem vagy számára szimpatikus. Ha utóbbi, akkor ismételd meg a folyamatot egy következő jelöltön. Előbb-utóbb valakivel passzolni fogtok.
febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!