Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme, ha sikertelen...

Mi értelme, ha sikertelen felvétel után még személyesen is beszélni akarnak velem?

Figyelt kérdés
A napokban történt, hogy megpályáztam a munkahelyemen egy másik pozíciót. Tegnap szóltak a HR-esek, hogy a vezető nem választott ki a pozícióra sajnos, de ekkor legyek online elérhető, mert személyesen is akar erről beszélni velem a vezetőm. Külön kérték, hogy munkaidőben jelentkezzek majd be aznap. Vajon ennek mi értelme van? Ha egyszer úgysem engem választottak ki, akkor miért akarnak még velem beszélni?
2021. ápr. 26. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Lehet van számodra egy másik ajánlatuk, vagy megijedtek hogy felmondasz, ezért beígérnek valamit, pl fizetésemelést. Vagy csak tisztel és becsül, ezért szeretné elmondani hogy most miért nem téged választott, miben kellene még szerinte fejlődnöd.
2021. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy érdekli, hogy miért szeretnél váltani, mi a baj a mostanival.
2021. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Lehet árulásnak vette az akciódat és át akar pozícionálni anyagcsere managerré (wc pucoló).
2021. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha::ha
2021. ápr. 26. 21:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy akit találtak, az csak ideiglenes. Vagy elküldenének téged egy tanfolyamra és később alkalmaznának abban a pozícióban.
2021. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van más pozi, vagy csak el akarta mondani, hogy miért nem voltál alkalmas, vagy nyaliznak, hogy ne menj el.
2021. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy sem mennék el a cégtől, mert egy alacsonyabban sorolt munkakörben dolgozok ott továbbra is, de ez azért pénzben meg fejlődésben is jobb lehetőséget nyújtott volna. Eddig csak olyan esetekkel találkoztam, hogy a HR felhív vagy küld egy sablonlevelet, hogy nem vettek fel, ez szokatlan számomra, hogy a HR elutasítás közlése után még megbeszélésre hív.
2021. ápr. 27. 16:18
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy en vagyok tul onerzetes, de ha tenyleg nem kellek, en nem lennek elerheto, mert ne osszak be az idomet.
2021. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
#8 Te sem értetted meg a kérdést...
2021. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod mi volt?
2021. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!