Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok lusta elkészíteni...

Miért vagyok lusta elkészíteni egy kaját amit pedig nagyon kívánok?

Figyelt kérdés
Csak gondolok àllandoan ra hogy úgy megenném. Sok dologgal így vagyok olyan jó lenne de vagy nem tudom megoldani mert nem tudom hogy kéne hozzá kezdeni vagy a szüleim nem engedik és én nem értek hozzá hogy azt a dolgot hogy kell elerni vagy nincs pénzem ra . Ez mi lehet?

jan. 13. 12:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Most pl ennek egy jó adag sajtos sültkrumplit meg vennék magamnak egy àjkoszt de egyrészt az ajkoszt nem vehetem meg mert ha titokban veszem meg elcsórósodok teljesen ráadásul a szüleim megölnek érte mert szerintük hiába vagyok nagykorú nem vagyok szerintük elég érett ahhoz hogy cigizzek.
jan. 13. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit nem tudunk az demotivalo nagyon.


Pl en ugy ennék vmi olyasmit hogy sült oldalas krumplipüré rántott sajt.

Ha meg is csinálom nqgynehezen már nem is esik jol. Teljesen más beulni pl egy etterembe.


Viszont pl paprikaskrumplit megcsinalok 5 perc alatt is csukott szemmel. Utálom. De eletben kell maradni.

Nalam kényszerfőzés van csak meg kenyszerevés csak hogy ne haljak ehen ne ájuldozzak a meloban meg ilyenek.


Kész ételeket meg alig találok sajnos. Pl a coopban egyik boltjaban neha van pl rakott karfiol szepen a tetejére sutve a sajt tejfol aztan akarmikor megyek üres a pultjuk allandoan csak grillcsirke van készen amit szinten utálok.

jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak? Kivagyok teljesen. Àllandoan agyalok mindig hogy mi legyen de mindig ott kötök ki hogy semmi nincs.
jan. 13. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja es ha en csinalom az oldalast annak íze se lenne a pürének se..
jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fizess be egy menüre. Ulj be valahova pl laptoppal.
jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajkosz helyett meg szokj rá vmi másra. A szoksokat mi valasztjuk meg.
jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én akarok ajkoszt de anyám azt mondta hogy csak akkor vehetem meg ha látja hogy felnőttként viselkedek de hiába csinálom meg évek óta amit mond nem éri be ennyivel ,ajkoszom meg mindig nincs . Nincsenek olyan kapcsolataim sajnos akiktől tudnék kapni. Akkor ha kapnék nem kéne vennem csak a heetset de azt már tudnám fizetni csak a készülékre nincs lóvém.
jan. 13. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!