Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzot hogy érdemes...

Önéletrajzot hogy érdemes elkészíteni?

Figyelt kérdés

Inkább az egyszerűb, klasszikus formában, vagy valami modernebb design-al?

Hogy szeretik jobban a munkáltatók?

Jobban felkelti az érdeklődésüket egy szépen megszerkesztett önéletrajz?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 6. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

én olyan europass-osat csináltam

Táblázatot szúrtam be a Wordbe, és úgy.

2021. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Az europassot szeretik. Olyat érdemes elkészítési.

Lehet letölteni sablont googleből.

2021. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Jobb az egyedi. Minél megjegyezhetőbb, annál jobb. Persze az se mindegy, hogy hova jelentkezel... van, ahova az europass sablon is elég.
2021. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is europass van, szerintem abban minden benne van, ami kell, bár mostanában divat utálni, hogy nem jó.
2021. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az egyedi, mert arra emlékezni fognak.
2021. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Én az europass mellé szoktam írni mindig egy hagyományos önéletrajzot is (tudjátok, ami gyakorlatilag egy fogalmazás, folyó szöveg), szerintem ez viszonylag egyedi, és pl. kiderül belőle valamilyen szinten a stílusom is.
2021. jún. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En a Profession keszitojet hasznaltam, altalaban visszahivtak helyekrol, de szerintem is munkahelyfuggo.
2021. jún. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
canva.com -ot használd
2021. jún. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen munkára jelentkezel és mit tudsz beleírni az önéletrajzodba. Szóval például én még pályakezdő vagyok és emiatt nem sok mindent tudok feltüntetni az önéletrajzomban, hiszen nincsen még munkatapasztalatom. Emiatt nekem előnyösebb, ha picit kreatívabb, egyedibb önéletrajzot készítek, amiben magam adom meg a külön kis kategóriákat és inkább arra helyezem a hangsúlyt és azt tükrözi az önéletrajzom, hogy milyen tanulmányokat folytattam, milyen személyiségjegyekkel rendelkezem, mi az érdeklődési köröm, milyen ízléssel rendelkezem, milyen ember vagyok. Úgyhogy én a wordben szoktam magamnak külön megszerkeszteni egy önéletrajzot (szoktam előtte nézni persze sablonokat, hogy lássam mit hogyan szokás feltüntetni) és személyre szabom mind tartalmilag, mind kinézetben. Nekem az a személyes preferenciám, hogy egy önéletrajz legyen inkább letisztultabb, egyszerűbb, átlátható, logikus és ne legyen túl csicsás, túl sok, túl komplikált. Ugyanakkor, ha valaki pont a szakmai tapasztalatára szeretné helyezni a hangsúlyt és egy komolyabb, hivatalosabb formát céloz meg, akkor annak szerintem egy klasszikusabb, egyszerűbb és kevésbé színes-szagos önéletrajz jobb választás, ami rögtön a lényegre tér.
2021. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!