Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legmegbotránkoztatób...

Mi volt a legmegbotránkoztatóbb dolog, amit nyilvános helyen láttál ember(ek)től?

Figyelt kérdés
jan. 18. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános hányás, sajnos nem is egyszer.
jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Hányás az smafu, láttam embereket szexelni, szarni is utcán.
jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Arról inkább ne is beszéljünk!!>D
jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán szexelés az hogy?

Amúgy szarást is láttam már, de nekem a hányás botrányosabb (1-es voltam).

jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Utcán vizelést rengetegszer, illetve egyszer észrevettük, hogy a közelben egy hajléktalan épp lesz*p egy másikat.
jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Fényes nappal maszturbálás a buszmegállóban. Nem tudom elképzelni, hogy azt miért kell a nyílt utcán csinálni.
jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek nem jókedvükben hánynak, az nem is olyasmi, amit könnyû visszatartani. Ezt felróni valakinek elég szemétség szerintem, bárkivel megeshet még ilyen.

Velem is elôfordult már. Egy kongresszuson vettem részt éppen, ahol járt csomagolt ebéd, ami lehet, hogy romlott volt. A délutáni elôadásokon már éreztem, hogy nem vagyok jól, émelyegtem, és el is jöttem hamarabb. Vissza akartam menni a szállásra, de útközben a metróállomás felé nem bírtam tovább, és odahánytam az útszéli bokor alá. Nem vagyok rá büszke, de ez van. A szálláson aztán végighánytam az estét és a másnap délelôttöt, nem is tudtam bemenni a kongresszus többi napjára, pedig kifizettem a díjat.

jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Én még sosem láttam ilyet, amin kiakadtam volna teljesen, ami egyrészt nekem jó, másrészt viszont nektek krvaszar, mert ezek szerint én vagyok aki megbotránkoztat másokat. Bocsii 😂😂
jan. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát koldus segge kint volt és vakarta a lukát..

Pont országház mellett volt xD

jan. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy részeg csöves a pályaudvaron feküdt letolt nadrággal, és lóbálta a farkát.
jan. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!