Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik social média felületen...

Akik social média felületen jöttek össze mennyi idő volt mire vissza követte őt a másik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy tegyük fel tetszik a lánynak a fiú, és a lány be is követi a fiút de a fiú jó pár napra, vagy akár hetekre rá követi vissza. Ebből lehet kapcsolat?

jan. 27. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak bekövetitek egymást, abból még nem lesz kapcsolat...
jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 nyilván de nem is ez volt a kérdés!!!!
jan. 27. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

#2 De:

"a lány be is követi a fiút de a fiú jó pár napra, vagy akár hetekre rá követi vissza. Ebből lehet kapcsolat?"

jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 én nem így értettem. Így értem hogy ha a fiú egyből nem követi vissza a lányt és nem kezdenek el írogatni akkor abból lehet kapcsolat? Na akkor így mondom
jan. 27. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Ugyan annyi esély van rá, minthogy egyből visszaigazol és nem lesz semmi.

Ergó nyilván nem ezen fog múlni. Tudom, tudom, nyilván túlgondoló vagy te is.

jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 huh megnyugodtam! Remélem így lesz!
jan. 27. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól fogalmaztál, kérdező, érthető volt.

Mindenből lehet természetesen kapcsolat.

jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 rendben örülök! Csak sokak nem tudják értelmezni a szöveget 😅
jan. 27. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha érdekled és vonzó vagy számára és nincs is most más a képben akkor egyből (aznap) visszakövet.

Ha ilyesmi van, hogy napok, hetek múlva akkor nem jött be az A terv így ott vagy te talonba, mert már a követéseddel jelezted neki, hogy szimpi (mi másért követnél be egy ellenkező neműt..) és elővesz, ha akar.

Azt meg ne mondja nekem senki, hogy nem látta a követési kérelmet stb… kijelzi egyből aztán az alkalmazást megnyitva is ott van az értesítés.

Ne legyen igazam de nekem eddig az ilyen neten is bőszen ismerkedő emberekből semmi jó nem sült ki.

jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!