Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ha egy kamasz...

Szerintetek ha egy kamasz (14-16 éves) füves képeket “lájkol” közösségi média felületeken, az azt jelenti hogy csinálja, csinálni fogja?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem kannabiszos egérpadom volt, mégse drogozok, pedig lenne rá lehetőségem.

2022. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Szerintem pl maga a növény szép, vizuálisan nagyon esztétikus dolgokat kihozni belőle rajzzal, vagy photoshoppal. Én speciel azért lájkolok ilyeneket, hogy könnyen keressem vissza, plusz akkor az algoritmus is többször bedobja nekem.

2022. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én ennyi idősen füveztem hétvégenként, de ilyeneket soha nem lájkoltam, kínosan figyeltem minden fotóra mi kerül ki nyilvánosság elé rólam és a barátaimról.
2022. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pinteresten olyan graffitiket lajkol, hogy “smoke weed everyday”, meg képeket, amiken füvet szívnak, meg ilyenek… a lányom legjobb barátnője, és nem nézem ki belőle, jó a kapcsolatom velük, és nem nézném ki belőle. Nem szeretnék beszélni erről velük, nem akarom azt az érzést kelteni bennük, hogy megfigyelem őket, erre is tök véletlen találtam rá, mivel én is fent vagyok pinteresten. A gyerekemmel úgy gondolom jó a kapcsolatom, de azért felmerül bennem némi félelem ilyenkor.
2022. máj. 6. 17:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóismétlésért.
2022. máj. 6. 17:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Snoop Dogg-tól a Smoke weed every day még csengőhangom is volt. :D

Az egyik szaktársam, aki amúgy még pont a szembe szobában is lakik a koliban meg rendszeresen füvezik. Mégse kértem még tőle...


De azért vigyázz, aki akciófilmet néz, az is mindig bérgyilkos lesz!

2022. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alapból nem tragéda, mert lehet, hogy csak menőznek, de azért oda kell figyelni rájuk
2022. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha csinálná pont nem lájkolná. egyébként egyre több országban legális, persze Magyarországon biztos nem lesz az még vagy 30 évig
2022. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8- igen, mondjuk én a legalizációt nem látom túl jó trendnek. Azért is aggaszt a dolog, mert én marihuánafüggő voltam fiatalkoromban, és mentális gondokat hozott elő belőlem. Pszichózis, hallucinációk, pánikrohamok… a mai napig antidepresszánsokkal kezelnek. Oké, valakinek nem káros, fogtam, meg az alkohol is veszélyes, mégis legális; ennek ellenére a fű nem az az ártalmatlan könnyed gyógynövény, aminek próbálják beállítani (a THC-dús rekreációs marihuánáról beszélek, nem az orvosi fűről). A legalizációnak pedig van egy olyan társadalmi üzenete, hogy a fű nem veszélyes, ez pedig nem igaz.

Természetesen nagyon gáz, higy a fogyasztás bűncselekménynek számít, én dekriminalizálnám, de a legalizáció nem jó ötlet szerintem.

2022. máj. 8. 14:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek “ment a zöld” :D
2022. máj. 8. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!