Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért nem írnak...

Az emberek miért nem írnak sose maguktól előszőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengetegszer tapasztalom azt (szinte kivétel nélkül), hogy az emberek sose írnak maguktól, mindig én nekem kell rájuk írni előszőr. Általában nem kérdeznek vissza, mindenre egyszavas igen/nem választ adnak. A mai ember nem kommunikatív, amennyire én látom. Van ma még beszélni óhajtó ember? Olyan aki magától ír és kommunikatív, beszédes?

Én magamat egy elég beszédes, barátságos embernek hiszem. Valamiért a mai társadalomban nagyon nehezen megy a barátkozás a felsorolt okok miatt



febr. 1. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Részben igazad van másrészt lehet te nem vagy szimpatikus. Én akkor szoktam efféle reakciókat alkalmazni (szerencsére nem gyakori), amikor valakivel nem akarok beszélni legyen az lány vagy fiú...
febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én például gyűlölök beszélgetést kezdeményezni mindig az jár a fejemben, hogy zavarom és idegesítem a másikat, csak nem akar lekoptatni.
febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem szoktak. Valszeg te nem vagy tul nepszeru figura.
febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

"mindig én nekem kell rájuk írni előszőr".

Akkor Te nem vagy ember?


Egyébként a leírtak alapján valahol értem, ha nem annyira van kedvük beszélni veled...

febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Mert manapság már senki se akar beszélgetni. Plusz a nők instant zaklatásnak / ismerkedésnek vesznek egy "Szia"-t is.

És legyünk őszinték, ha a "Mi újság veled?" kérdésre az a válasz érkezik hogy "Van barátom", azt a beszélgetést nem igazán érdemes tovább erőltetni.

febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Itteni barátkozás-alapokra gondolsz? Ha igen, akkor nagy gond, hogy rengetegen úgy kezdik, hogy ő tudja, mit akar, de nem lehet róla tudni semmit. Így nem akarnak sokan abban beleesni, hogy mondjuk egy negyvenX éves valaki leálljon egy tizen-huszon éves valakivel csacsogni.

Tehát nyíltabb lapok kellenének...

febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6-os, meg hát úgy elég nehéz, hogy "26 éves vagyok van kedved ismerkedni?"


De úgy amúgy is, mi a francot írjak?

febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin, vagy alapvetően?

Előbbin nem tudom, sose beszéltem itt senkivel szerencsére :D

Utóbbinál csak annyi, mert téged nem találnak érdekesnek, random rád unnak vagy bármi. A legrosszabb, ha ezt folytatod és te írkálsz mindig elsőnek. Főleg, ha 2-3 hétig nem írsz, majd látod hogy ők se. Le kell őket szarni, én az ilyen embereket leépítettem, lesznek mások.

febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
6-os, nem itteni barátkozásra értettem, hanem úgy általánosságban.
febr. 1. 23:28
 10/18 A kérdező kommentje:
4-es légyszíves meg tudnád indokolni, hogy miért látod így? Szívesen meghallgatnám a véleményed.
febr. 1. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!