Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon félek apukàmtól,...

Nagyon félek apukàmtól, mindig stresszben tart és csúnyán beszél velem egész nap. Mit tegyek? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Elkoltozni nem tudok, régen se voltam olyan jóba apámmal de amióta nincs munkája azóta nagyon durva ,állandóan fenyeget ha megkérem hogy ne beszéljen velem olyan rondan akkor annál inkább csesztet és azt mondja te csak ne szólj bele a dolgokba kicsi vagy még hozzá pedig itt vagyok 19 éves. Amikor reggel kijon reggelizni a családhoz már akkor görcsbe van a gyomrom ha meghallom a lépteit. Régen sokat vért is mondjuk sajnos. Mindenért pofont kaptam. Mostanában azt veszem észre magamon hogy tiszta paranoiàs lettem. Mindentől félek ,mindig ideges vagyok, csak a cigi és a kávé meg a szoli nyugtat le. Akármit veszek magamnak apám mindig mondja ezt minek vetted ? Akármit eszek azt mondja miért nem mást eszel ? Sose jó neki amit csinálok. Az a legszarabb meg hogy amikor nyugodt éppen nem kiabál akkor se merek már hozzá szólni mert hirtelen lehet lekever egy pofont nem tudom nagyon kiszámíthatatlan a viselkedése.

Ha nincs itthon olyan felszabadult a lelkem. Olyan más ember vagyok olyankor, boldog ,ötletekkel teli.



febr. 5. 06:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Anyámmal is nagyon csúnyán beszél
febr. 5. 06:44
 2/10 anonim válasza:
Én is így voltam a nevelőapámmal. Ahogy tehettem elköltöztem.
febr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindent megtilt telot is alig hasznalhatom. Nem mehetek bulizni. Cigit is titokban kell csinálnom. Régebben ittam is hogy el tudjam viselni de már nem iszok. Mindenre morog, mindig a rosszat látja bennem bármit csinálok haszontalan lusta dög vagyok azt mondja.
febr. 5. 06:47
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Olvasva az írásodat: ez nagyon szomorú. Az, hogy már nem iszol, nagyon jó. Szerintem azt tudod tenni, hogy A, amikor csesztet, akkor nagyon halkan beszélni hozzá; B, minél hamarabb elmenni onnan; C, megkérdezném tőle, hogy "Miben tudok segíteni, hogy másabb legyen a helyzetünk egymással?"; "Miben vagy más te, apa, hogy így bánsz velünk? Mivel vagy több?"


Esetleg érdemes lenne felvenni a helyi családsegítővel a kapcsolatot.

febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha fiú vagy, kezdj el gyúrni.

Velem is ez volt, amikor 100 kiló lettem, kicsit igencsak hátrébb vitte az agarait...

Ha lány vagy....minél előbb költözz, bárhová.

febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Mese
febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4:

Ezektől csak még jobban összeveri az apja.

febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Iszik , dohányzik , hisztis


Minta kislány vagy 😅


Jogosan mérges rád apad. Csak meg akarna nevelni de lehet rosszak a módszerei.

febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Menj el dolgozni (vagy tanulj tovább), akkor nem leszel egész nap otthon, így nem fog egész nap csesztetni.

Talán még többre is becsül, ha látja, hogy nem csak otthon ülsz, hanem kezdesz magaddal valamit.

febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem veled van a baj. Én meghallgatnám a másik felet is. Iszol, dohányzol 19 évesen szüleid pénzén? Apád jól teszi, hogy ver.
febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!