Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok már úgy , hogy...

Voltatok már úgy , hogy mindenki akiben biztatók a legjobb barátaitok végül az idő múlásával eltűnnek az életetekből ?

Figyelt kérdés

Volt több olyan barátom akikkel az iskolás éveimben és azok után is szoros kapcsolatban maradtunk . Sok mindent megéltünk együtt , rengeteg jó és rossz emlék . Mindig is úgy éreztem a közelükben , hogy végre vannak olyan barátaim akik elfogadnak olyanak amilyen vagyok , szegényen , gazdagon okosan hülyén teljesen mindegy .

Viszont ahogy teltek az évek és cseperedtünk fel azon kaptam magam , hogy már alig vagy szinte nem is beszélünk . Ha kerestek akkor csak azért mert szükségük volt éppen valamire .. Nem vagyok egy tökéletes személy nagyon sok egyéni hibával rendelkezem de nem voltam soha rossz indulatú velük nem értem miért történt ez meg …

Miért olyan nehéz ezen túl tenni magam ?

Nem olyan rég letöröltem az összes Social Média fiókom . Facebook , Instagram mindenhonnan . Nem is akarom már használni egyiket sem . Így próbálok tovább lépni . De mégis olyan szörnyen nehéz , és nem tudom valaha is elfog e múlni ez az üresség érzet vagy csalódás amit jelenleg érzek .


febr. 6. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen "barátom" volt, de ezek is csak kb. kihasználtak, az egyikkel már kb. 10 éve nem is beszélek, a másikkal meg félévente ha egyszer összefutok, és végighallgatom a hülyeségét, higy legyen kihez néha beszélni. Nehéz, de sajnos ez van, ezt dobta az élet. 37 évesen nem kezdek el új barátokat keresni.
febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az összes barátom, haverom, ismerősöm így tűnt el az életemből nagyjából a 20-as éveim végére.
febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Húszas éveim, lassan, közepén járok, és az összes barátom eltűnt az utóbbi 2-3 évben az életemből. Volt, akivel elhidegültünk, vagy azért nem klappoltak már a dolgok, mert mindketten (meg)változtunk, csak más irányba, és már nem volt az igazi. Azonban messze az volt a leggyakoribb, hogy barátjuk, majd férjük lett, és azonnal parkolópályára kerültem.

Bánt, nem is kicsit, de egy barátsághoz két fél kell, és semmit sem ér az egész, ha már csak nekem fontos a dolog :/

febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. 1 embert nagyon sajnálok is, de az én hibám volt :(
febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szomorúan hallom , hogy ti is hasonló cipőben jártok / jártatok .

Így van sajnos nem lehet mit tenni az élet megy tovább , mi sem állhatunk meg . Nehéz a sok emléket elfelejteni és nem a múltban élni , hisz mégis csak társas lények vagyunk , de van hogy mégis egyedül kell maradnunk .

febr. 7. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az összes közeli barátom eltűnt gimi után. Általában ez így megy, egy ideig próbáljuk tartani egyesekkel a kapcsolatot, de már nehéz fenntartani. Egy adott ponton erőltetetté is válhat.

Vagy szó nélkül elhidegültök egymástól, habár nekem elég sok emberrel vita vetett véget.

Lényeg, másodéves egyetemistaként nekem sem maradtak mellettem azok, akikhez anno annyira ragaszkodtam (utólag látom,hogy egyoldalú volt akkor is) Sokszor eszembe jutnak, de már úgysem lenne minden olyan,mint régen. El kell őket engedni.

febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!