Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság hol éri meg Budapeste...

Manapság hol éri meg Budapesten ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 vagyok, rocker stílusú, hosszú hajam van ilyenek. A lényeg, hogy amúgy nyitott vagyok bármilyen stílusú lányokra, de mindig is inkább a visszahúzódóbbak jöttek be, vagy az olyanok akiknek hasonló az érdeklődése. Pl. discoba vagy a manapság népszerű bárokba nem mennék csajozni, mert nem az én közegem, egyszer voltam, hát az ottani lányok kb. mind egyformák.

febr. 10. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"az ottani lányok kb. mind egyformák"


Én is szeretem a metal-t és a rock-ot, de egy olyan rock koncerten vagy zártkörű metal összejövetelen (:DD) is ugyanúgy néznek ki a csajok.

Nem tűnt még fel? Hát persze, hogy nem, mivel neked a rocker csajok jönnek be.

febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Viszont koncerteken meg fesztiválokon nagyon ritka a szingli csaj.
febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintük meg az összes ilyen rocker arc egyforma, aki azt hiszi attól lesz különleges, hogy hosszú a haja. Bárhol egyébként. Nehru part tessék kiböktem valamit.
febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2es rácáfolnék erre a hozzászólásra, én szingli vagyok és ennek ellenére nagyon szeretek koncertekre járni

17l

febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bpn
márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!