Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most hétvégén megyünk először...

Most hétvégén megyünk először barátnőmmel Győrbe a Laposba. Mit érdemes tudni? Milyen áron vannak az italok? Mennyire van bent jó idő?

Figyelt kérdés
Nekem egy ember kívételével senki nem javasolta,de meg lettem győzve,úgyhogy gondoltam miért ne egy próbát megér😂. De hasznos infókra mindenképpen kíváncsiak lennénk,úgyhogy köszönjük előre is,aki segít😇

febr. 15. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem netes források/különféle vélemények-értékelések adják a legnaprakészebb információkat az adott helyről.
febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vélemények mindig mások véleményét mondják el .
febr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

"Vélemények mindig mások véleményét mondják el ."

Értem, ha itt valaki válaszol a kérdésre, az majd nem más véleménye lesz? :)

febr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3:)
febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as!

Az italok ára nem más véleménye, a "mennyire van bent jó idő?", meg a "mit érdemes tudni?" viszont igen.

Én voltam már ott, de sokat nem tudok segíteni, mert egyrészt nekem olyan, mint bármelyik másik hasonló hely, árakra nem emlékszem, az is olyan, mint a többi helyen, jó idő van, fűtenek.

febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rakd ki a kiraknivalót
febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A biztonsági őrökről nagyon sok rosszat okvastam,ugye nem túl balhés hely? Vagy hogy láttátok aki,amikor ott volt?😬
febr. 15. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Középkategóriás hely, középkategóriás árakkal.Természetesen mindkét szint fűtött, valamennyire a terasz rész is temperált. A biztibojok pedig csak a város jólismert arcaival kevésbé kedvesek, a vendégkör nagyrésze pedig tök kultúrált .
febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!