Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor kezdenek megjelenni...

Mikor kezdenek megjelenni általában egy nőnél az öregedés jelei?

Figyelt kérdés
19-20 éves korban már ha mosolyogsz ott marad a száj két oldalán a mosolyránc kicsit?

febr. 15. 08:51
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
nekem ott marad.
febr. 15. 08:52
 2/27 A kérdező kommentje:
Mitől függ hogy mikor kezd el öregedni? Genetika?
febr. 15. 08:56
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tudom, 25 éves kor után, de nyilván sok mindentől függ: genetika, életmód.
febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az normális hogy nekem 19 évesen ott marad halványan a ránc?
febr. 15. 09:00
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
19 évesen azért kétlem, h öregedsz :) Nem tudom, mitől lehet.
febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Genetika és/vagy életmód. 33 leszek, nyugalmi állapotban nincsenek ráncaim, ha mosolygok se marad ott max pár pillanatig.


Az egyik legfontosabb a hidratálás, elég víz, arcápolás (illatmentes hidratáló), fényvédelem (télen is). Szoláriumban sosem voltam, napozni sem szoktam. Megfelelő étrend. Az alkohol meg dohányzás mellőzését is szokták mondani, mondjuk én mind a kettővel élek, de alapból jó a genetikám, szóval odafigyelés mellett ezeknek nincs nálam negatív hatása.

febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
sokat mosolygok biztos attól.
febr. 15. 09:02
 8/27 anonim ***** válasza:
43%

A mosolyránc az oké.

Vannak, akiken a mufurc arc rögzül, pl nálam. :)

Amíg mosolyogsz sokat, addig élsz rendben. :)

KV meg egyéb vízhajtókkal vigyázz, ráncosít.

febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
A mosolyránc nekem is feltűnt már 20 éves korom körül, de nyugi ettől még messze nem öregszel :D Engem a rendszeres sport, változatos étrend, megfelelő hidratálás mellett most 28 évesen is 20-nak néznek sokszor. Pedig azért keményen végigbuliztam-alkoholoztam a 20-25 éves korszakomat, szoláriumba is jártam akkoriban gyakran. Szóval az öregedés nagyrészt inkább genetika, kisebb részben életmód függvénye. A kollagéntermelés csökkenése 25 éves korban kezdődik meg, de ez nem jelenti azt, hogy innentől kezdve már öregemberek lennénk…
febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Genetika függő leginkább, meg amit a többiek is mondtak.. dohányzás, túl sok napozás mindenféle védelem nélkül, fényvédő hiánya stb.

Tőlem a mai napig elkérik a dohányboltban a személyim, pedig 27 vagyok, és már anyuka is vagyok..

Nekem is a mosolyráncom látszódik csak mosolygás után pár pillanatig, “alaphelyzetben” nincs még ráncom.

febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!