Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok már így?

Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Égszerűen teljesen elfáradtam, nincs se szellemi se fizikai munícióm.

Skizofréniával kezeltek, azóta valahogy megtörtem.

Magánéletben nem vagyok szerencsés, nem akarok meghalni de valahogy olyan nyűgnek érzem ezt az egészet, a folytonos harcot. Tanulok jelenleg, ez leköt, apróbb céljaim is vannak de összességében mindig azt látom, hogy arra érdemtelen emberek járnak jól, csajoznak be stb.


Egyszerűen elfáradtam az egész szisztémától.



2020. jan. 19. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, hónapok óta így érzem magam, több mélypont és összeomlás kellett, és egy ráment párkapcsolat, hogy a héten elmenjek szakemberhez.

Nagyon nehéz, lefogytam mert enni se tudok mostanában. De remélem benned és bennem is lesz erő a továbbiakhoz.

Minden jót kívánok és nyiss, beszélgess, akár velem, keresd az emberekben a támaszt.

2020. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. jan. 19. 21:32
 3/6 fabijoe ***** válasza:

Ezt a jelenséget kiégésnek nevezik. Nem kell hozzá betegség, skizofrénia, de olyan méretet ölthet, hogy átmehet súlyos depresszióba. Okozhatja betegség, kudarcélmény, lelki megrázkódtatás, vagy fel nem dolgozott, és kiúttalannak látszó kudarcsorozat. A legjobb terápia a társaság, lehetőleg olyan emberé, aki szeret, megért, de az ember ilyenkor kiállhatatlanná válik.

Ismerem.

2020. jan. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom hogy vannak e barátaid vagy olyan emberek melletted akikkel tudsz erről beszélni, de ha igen az sokat tud segíteni. Én sokáig depressziós voltam nem voltak barátaim és a céljaim is kudarcba fulladtak. Ekkor voltam 17 éves. Nagyon szarul éreztem magam. Egyszerűen nem láttam kiutat. Viszont nemrég volt egy osztálytali ahol összetalálkoztam a régi osztályommal. Újra összebarátkoztam velük. Éreztem hogy vannak mellettem és örültem neki. Buli, beszélgetések, nevetés és hasonló jó dolgok történtek velem. Ezek segítettek ahhoz hogy találjak munkát és hogy folytassam a tanulást. Most 20 éves vagyok. Hány éves vagy? :)
2020. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: 23. Sajnos már nincs egy barátom se. Mindenki szerencsésebb volt mint én és becsajozott, dolgoznak, a barátnőikkel vannak elfoglalva!
2020. jan. 21. 20:20
 6/6 anonim válasza:

Én voltam az "utolsó kommentelő"

23 éves fital férfi vagy :)

Szóval menj el edzeni, iratkozz be egy tánc suliba. Vagy menj el egy tanfolyamra ahol emberke vesznek körül. Menj el egy szakács tanfolyamra. Én most magamból indulok ki. Szakács szakmát végeztem ahol sok embert megismertem. Aztán elkezdtem benne dolgozni és voltam már pár étterembe ahol fiatalos volt a csapat. Ott aztán hidd el összebaratkozol mindenkivel hiszen a konyhán egyáltalán nem lehet csendben maradni. Semmiképp nem maradj otthon! Ne legyél a gondolataiddal egyedül!! Ha kimozdulsz hidd el más lesz a véleményed mindenről.

2020. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!