Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezzel nincs baj?

Davespook kérdése:

Ezzel nincs baj?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni a melegeket. Nem érzem magam biztonságban ha egy meleg a közelembe van.
febr. 18. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva senkit sem érdekel.
febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek a bekövetkeztétől félsz? Úgy gondolod hogy attól, hogy nem heteroszexuális valaki, nincs önkontrollja és rád támad/megerőszakol/szexuálisan zaklat/megfertőz/nekifutásból leszopnak?
febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Senkit nem érdekel, hogy mit nem tudsz elfogadni. Félni meg nem is tudom, hogy mitől félsz miattuk. Nem fognak rádugrani.
febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nincs baj.. Kutyát nem érdekli, kit fogadsz el..
febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem tudhatod mindenkiről biztosan, hogy heteró vagy meleg.

Neked szerintem súlyos előítéleteid vannak valamiért.

Mi van ha valakivel mondjuk jóban vagy, mert úgy tudod heteró? Közben kiderül meleg, akkor visítva elrohansz?

febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Részben megértem a dolgot. Én vékony vagyok és próbálkoztak már nálam egyes személyek: ki kell mondani, hogy "Kösz, de nem egy csónakban evezünk!"
febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg ezt az lmbtqt se tudom elfogadni ( mert olyanok mint a pestis, emberről emberre) és addig terjesztik a mérgüket amíg az egész kontinens ki nem pusztul
febr. 23. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Jó, akkor ne fogadd el őket.. Ki a francot érdekel, de komolyan??
febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arról hallottál esetleg, hogy a nemi identitás nem fertőző? Nem lehet elkapni, eltanulni és utánozni sem. Az, hogy többen vállalják fel a másságukat nem egy kórt jelent, hanem a világ eljutott az elfogadásnak arra a szintjére, hogy már nem titkolják. Eddig is volt ennyi meleg a társadalomban, csak régen féltek kimondani, most nem.

Nagyon sötét vagy, ami nem lenne gond ha megtartanád magadban és nem terjesztenéd.

febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát próbálnám magamba terjeszteni csak erről mással is akartam beszélni és ezért írtam le nektek
febr. 23. 22:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!