Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, hogy “rossznak,...

Normális, hogy “rossznak, “züllöttnek” érzem magam egy buliban?

Figyelt kérdés

Elmegyek egy buliba es hajnalban, kozel a reggelhez szetnezek magam korul es latom a sok ittas/beallt embert es arra gondolok mit keresek en itt? Elkezdem szinte szégyellni magam, hogy en itt vagyok egy ilyen sotet helyen 05:00-kor es tancolok egy ilyen helyen. “Normlis” ember ilyet nem csinal. Aztan majd megyek haza 7-kor bedolok az agyba es egesznap kb zombi leszek.


Ez nagyon gyakran elofordul velem. Normlis ezaz erzes vagy valami feldolgozatlan, gyerekkori trauma lehet?


febr. 19. 10:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Marmont nem az fordul elo nagyon gyakran, hogy ilyet csinalok, hanem az erzes gyakori. Kb 2 havonta 1x megyek el hetvegen.
febr. 19. 10:04
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
En is bulizom, nem érzek ilyet soha
febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt gyakran csinálod, pedig nem akarod, akkor teljesen normális, ha rosszul érzed magad.

Változtass!

Vagy csak akkor menj oda, ha szeretnél is, vagy pedig menj el onnan akkor, ha már nem tetszik a buli állapota.

febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A tobbi bulizoval ellentetben neked van agyad. Irtsd ki valami szerrel, vagy elj emberként. A ketto lathatoan disszonáns.
febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdj valami másba, ha ez nem jó neked. Neked más tetszene, keresd meg azt a tevékenységet, és műveld azt. Vagy a buliban ne maradj ilyen sokáig, hanem lépj le mondjuk kettőkor.
febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Alapvetoen nagyon szeretek eljarni, szeretem ezt a stilust, a legkort es mindent. De azt is tudom, hogy nem birnam minden hetvegen ezert jarok kb 2 havonta 1x. Megis meg igyis az van bennem hajnalban, hogy milyen gaz, hogy itt vagyok es szegyen-teljes dolog.


Lehet abban igazatok van, hogy le kellene lepnem hamarabb amikor jon az erzes, hogy ez mar gaz.

febr. 19. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem kötelező buliba menni.
febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak lemerülsz addigra, ne maradj végig, újra ezt mondom. :-)
febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!