Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha láttam egy...

Mit csináljak, ha láttam egy embert aki kísértetiesen úgyanugy néz, ki mint akivel szeretnék már nagyon beszélni?

Figyelt kérdés
Mostanában többször láttam. Az az illető pedig böriben van , rá kérdeztem többször is a dologra, de mindenki azt mondja, hogy még a böriben van. Ilyenkor mit csináljak? Nagyon össze vagyok zavarodva. Valami titok van itt úgy érzem.

febr. 21. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hagyd békén. Előfordul, hogy az ember hasonlít valakire.
febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyilvánvalóan a nem gonosz ikertestvérét láttad. Ezután jön az a rész, amikor valaki megvakul, vagy tolószékbe kerül és terhes lesz.
febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs ikertestvére. Egy huga van.
febr. 21. 08:51
 4/7 A kérdező kommentje:
A menési stílusa meg minden olyan mint neki volt... Mivel nincs ikre ezért biztos, hogy ő. De akkor miért nincs fenn facebookon és miért mondják, hogy még a dutyiban van? Ez nem egy rossz krimi ez a valóság ahol élek.
febr. 21. 08:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok fönn a fészbukon!!!
febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ő az a maga mutogató divatos, jóvágásu pali volt. Mindig fenn volt facen, rakta ki a sztorikat.
febr. 21. 11:09
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Van nekem egy balkézről jött fiam, aki szakasztott mása a törvényes fiamnak.
febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!