Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a sráccal?

Mi lehet a sráccal?

Figyelt kérdés
Szóval körülbelül fél éve ismerem a srácot, amióta nálunk dolgozik. Olyan 25 év körüli lehet, ha jól mondom egyedülálló, a családjáról nem tudunk semmit. Amennyire tudom jól dolgozik, nincs vele probléma, mindig rám köszön, ha rámosolygok ő visszamosolyog. Valamelyik nap hallottam a munkatársaival veszekedni, akik éppenséggel a lakótársai is (mondjuk kicsit egyoldalú volt a veszekedés.. Mindig halál nyugodt a srác..), hogy "folyton a redőny, meg a lámpa, meg a sötétség" stb. stb. Megkérdeztem az egyiküket és azt mondta hogy "mert ő folyton leengedi a redőnyt a közös helyiségekben" meg hogy "ő mindig megijeszti őket, amikor wc-re, vagy inni megy valaki éjszaka, ő meg a semmiből felbukkan", meg amikor "egyedül eszik a konyhában vaksötétben és a frászt hozza rájuk", én meg csak hümmögtem meg bólogattam. Tudom hogy a cégtől nem messze van az apartman amit bérelnek, és egy nap késő estig bent maradtam dolgozni, úgy is péntek volt, aztán átfutott az agyamon, hogy autóval körülnézek azon a környéken. Fogtam is magam munka után, beültem a kocsiba és elindultam, hamar oda is értem az apartmanhoz, lassan, szinte alapjáraton cserkésztem be a két szintes épületet. Nem láttam kimondottam különös dolgokat, fent voltak a redőnyök, mindenhol sötét volt. Aztán gondoltam hazamegyek lefekszek, elvégre azt sem tudtam mit keresek. Ott a kis parkolójukban akartam megfordulni, és ahogy betolattam és rávilágítottam az épületre a hátamon felállt a szőr, amikor megláttam hogy az első emeleten az egyik helyiségben valaki ott áll teljes sötétségben, kifelé nézve, az ablaktól pár méterre hátrébb.. Majdnem szívrohamot kaptam, de nem volt jól kivehető hogy ki az, mert az emeleten volt.. Valószínűleg a srácot láthattam, de nem hiszem, hogy ő felismert engem. Basszus most is kiráz a hideg.. Szerintetek mi ez az egész cirkusz ?? Lényegében semmi hajmeresztő nem történt (még) de olyan hátborzongató az egész, nem tudom hova tenni

2018. jan. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Jo kerdes..
2018. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő egyértelműen egy szellem.
2018. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jólesik neki sötétben lenni...ő a denevérember-batman:DDD

Spórol a költségeken nagyon hatékonyan...jól lát így is.

Esetleg kérjék meg a társai, hogy hordjon foszforeszkáló mellényt otthon:D


[link]

2018. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
49%
Már egyik kérdést sem veszitek komolyan. Ezért tart ott az országotok ahol
2018. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ajvé
2018. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen fura emberek számomra a legijesztőbbek.Ha a munkatársaid lakásánál voltál akkor szerintem ők ismerik az autódat úgy hogy ne titkold.Akkor amikor szünet van és kb az egész lakóházi közösség egy helyen van meséld el nekik hogy valamelyik nap pont arra mentél és eltévedtél vagy valami kifogást mondjál miért mentél oda nehogy valamelyik azt higgye hogy kémkedsz.(Lehet kicsit túlzásba estem:D)
2018. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem estél túlzásba :D De inkább nem említem... Nem az hogy féltem az irhámat, csak.. nem tudom, olyan kedvesnek tűnik a fiú, nem értem az egészet
2018. jan. 29. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta mi a helyzet? Azóta is fura a srác? Lett folytatása a történetnek?
2018. febr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!