Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiak/Nők! Ti hogyan ismerke...

Férfiak/Nők! Ti hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
febr. 22. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráírtok valakire első körben (pl.: Társkereső oldal, Messenger/Insta), vagy személyesen (kávézóban/szórakozóhelyen odamentek egy ismeretlenhez) beszélgetni kezdtek?
febr. 22. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik nem zárja ki a másikat.
febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Kb bárhol, hangulat függő.


Pl biciklizni szoktam a mellettünk lévő település tavára. Szépen kiépítették a bicóutat odáig és a tó körül.


Strandos, büfés részén meg szoktam pihenni.


Jóba lettem pár helyivel, tulajjal, s persze voltak emberek, amikkel csak arra az alkalomra ismerkedtem meg amikor épp ott voltam.


Pl családlátogatáson voltak és leugrottak gyerkőccel a vízpartra.


Sétáló utca, boltok, tömegközlekedés, utazás.

Mindenhol lehet ismerkedni.


Javarészt a könyvtárat és a művészeti helyszíneket kedvelem.


Vagy pl fogdokimat úgy ismertem meg, hogy üzlettársam javasolta nekem.


Az első alkalommal pedig szokás szerinti érdeklődéseimmel betaláltam az illetőt, aki nyitott volt rá.

Amikor csinálja fogaimat mindig mutatja mit hogyan csinál, mi mire jó stb.


Azóta beszereztrm a csiszológépembe pár fogorvosi fejet is. Nagyon hasznosak alkotáshoz számomra.


Na és a fogászati anyagok egy része is megtetszett.


De spanoltam már le sírkő faragóval, fogtechnikussal, kárpitossal stb és tanultam, átvettem dolgokat tőlük.


Bárhol lehet ismerkedni. Személyiség függő, hogy ki mit keres/talál a másikban, ami megragadja.


Időnként beülök a kedvelt helyemre a megszokott asztalhoz, amikor kevesebben vannak. Rajzolgatás, vázolgatás mellett megiszom a szokásos forrócsokimat vagy üdítőmet.

(Hajlamos vagyok sokáig a műhelybe bezárkózni. Ilyenkor kicsit kizökkentm magam.)


Pincérekkel jóban vagyok.


Megjegyzem: erősen introvertált egyed vagyok.


Viszont az introvertáltság nem egyenlő a kommunikálni nem tudással.

Sokan kifogásnak használják sajnos.


Holott az introvertáltak a kettesben vagy kis fős társaságban beszélgetést preferálják.


Az ismerkedés pedig pont ilyen.

febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Én utóbbi 10 évben már csak neten.


A városomban ilyenre nincs lehetőség, ilyen élő ismerkedésekre, ami rendezvények vannak azon csak idősek vagy családosok mennek el.


A környező városokban megszokott baráti társaságok mennek el. Új ember egyáltalán nem szegődik a társaságokhoz.


Szórakozóhelyek ilyen beülős helyek, szintén esélytelen odamenni bárkihez soha senki nem megy egyedül.

febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez amit az amerikai filmekben látni, hogy bárokban nyugis kis helyeken sokan egyedül vannak és a közelébe kerülsz...hát itt az nemigen van. Vagy rossz néven veszik.

És nincsenek sosem egyedül.


Sőt itt akik elmennek hasonló helyekre azok mindig párok...

febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Shol
márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!