Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Átlagos fiúk/férfiak, akiknek...

Átlagos fiúk/férfiak, akiknek kinézetre jóval szebb barátnője van, hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Gondolom nem úgy volt, hogy a nő kezdeményezett, alig várva a dolgot. Gondolom ilyen esetben a fiú/férfi a kezdeményező...

2021. jan. 1. 14:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
Rosszul gondolod, sok nő/ lány csalódásból vagy "bosszúból" kezd átlagos pasival...vagy mert fél egyedül lenni ciki a szingliség , családi kényszer, nekem volt egy kolléganőm aki bevallata, hogy az anyja kényszeríti a pasijához...
2021. jan. 1. 14:32
 2/17 anonim válasza:
Sok nő kapcsolatfüggő, aztán jön a kapuzárási pánik, mindegy ki csak valaki csinálja fel, de mennyi ilyen van
2021. jan. 1. 15:01
 3/17 anonim válasza:

Van, hogy a személyiség vagy kisugárzás varázsolja el az adott lányt.

Ismerek nem egy ilyen párt, valahogy nem veszik észre, hogy "nem egy kategóriák" és nincs gond ebből.

2021. jan. 1. 15:02
 4/17 anonim válasza:
Hihetetlen, hogy mennyi fogyatékos ember van. Miért képzelitek, hogy csak a külső számít? Csak a buta kis 12 éveseknek ez a legfontosabb. Akinek csak ez számít, megérdemli, hogy soha ne legyen normális kapcsolata. Nekem nőként a személyiség az elsődleges, legyen okos, intelligens, humoros. Ha mellé még jól is néz ki, az bónusz, de semmiképpen sem elvárás. Ez alapján volt már kimondottan csúnya, átlagos és jóképű pasim is. Mellesleg nagyon sok gyönyörű lány van, akinek nincs semmi önbizalma, mint ahogy sok ilyen van a 10/10 pontos férfiak között is.
2021. jan. 1. 15:08
 5/17 anonim válasza:

Nem ertem miert gondoljak itt sokan hogy a kinezet a legfontosabb.

Ha van penzed akkor megkaphatsz egy jo not.

Garantalom ha pl nemetben dolgozol , van penzed akkor lesz no aki osszejon veled es ki is koltozik hozzad, mert sok mindenkit vonz a jolet.

2021. jan. 1. 17:31
 6/17 A kérdező kommentje:

#4


tudom, hogy nem csak a külső számít, ezért is írtam ki a kérdést, mert tudom, hogy vannak ilyen párok, ahol a kettejük szépsége nincs azonos szinten. Viszont érdekel, hogy hogyan ismerkedtek meg.

Én szerintem okos, intelligens és humoros vagyok, de most ezt egy vadidegen nem tudhajta. Ezért ezt vagy úgy tudom megismertetni, ha pl. valamilyen szinten ismer pl. egy munkahely stb. Vagy utcán odamenve, de abból a pillanatból nem feltétlenül tudja meg, hogy milyen is vagyok, főleg, hogy izgul az ember olyankor. :)

Arról nem is beszélve, hogy én eléggé le tudok blokkolni, miközben meg szerintem olyan a személyiségem, ami sok nőnek tetszene. De így látatlanban ezt nem tudják.


#5 "Ha van penzed akkor megkaphatsz egy jo not."


Na hát ilyen nem kéne :D Nem azért mert nincs pénzem, ugyanis nettó 320 a fizetésem kezdőként, de aki arra megy, az nekem nem jön be. Ettől függetlenül hajlandó vagyok rá fordítani jelentős pénzeket, de csak akkor ha ezt nem várja el. Úgy vagyok vele, hogy ha tényleg annyira passzolunk, hogy akár hosszú távon is el tudom képzelni magunkat, akkor nem spórolok rajta. Gyereken sem akarok pénzt spórolni, ha akarnék akkor minek vállnék gyereket.

2021. jan. 1. 20:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem is mondanám el a kiszemeltnek, hogy mennyi a fizetésem. Mondanék valami kisebb, de azért nem túl alacsony összeget és ha úgy is bejövök neki, akkor később majd elmondom. De ki akarom így is zárni, hogy a pénz legyen a fő vonzerőm.
2021. jan. 1. 20:14
 8/17 anonim válasza:
Mit dolgozol kedves, de ne hazudj🤗
2021. jan. 1. 20:19
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

ez most miért érdekes? :)

2021. jan. 1. 20:43
 10/17 anonim válasza:
Mert érdekelne
2021. jan. 1. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!