Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megkeresnétek a karkötő...

Megkeresnétek a karkötő tulajdonosát?

Figyelt kérdés

A városban ahol lakom, van egy tolókocsis ember, aki mindenkivel beszélget. Szegény ember, gyerekkorában árvaházban nőtt fel, munkahelyi balesetet szenvedett és azóta tolókocsival jár. Sok pénze nincs, nem dolgozik sehol se. Öregotthonban lakik, segélyből él. Szinte naponta találkozom vele amikor sétáltatom a kisbabámat, nem tagadom, zavar a jelenléte, de beszélgetek vele, mert jó ember, nehéz sorsa van. A minap adott nekem egy karkötőt amikor elköszöntünk egymástól. Csak úgy.azt mondta, hogy tartsam meg, ezüstből van és tőle kaptam. Megköszöntem, akartam adni neki pénzt, nem akarta elvenni. Aztán valahogy elvette. Sokat nem adtam, egy kenyérre valót. Hazajöttem, s láttam, hogy Pandora karkötő, 18-as talizmánnal. Valaki a 18. születésnapjára kaphatta.

Gondoltam, hogy írjam ki a városi csoportba, hogy találtam egy Pandora karkötőt és visszaadom a tulajdonosnak, ha megmondja, hogy milyen talizmán van rajta (lehet szentimentális értéke van). De arra gondoltam, hogy nehogy ez a férfi is benne legyen a csoportban álnéven (rendes nevén nem találtam meg a profilját), és rájöjjön, hogy én vagyok (akkor is ha anonimként írnék).

Az egyik barátnőm mondta, hogy adjam vissza a férfinak a karkötőt és mondjam meg, hogy Pandora, és adja be a zálogházba, hátha kap érte sok pénzt.

Gondoltam, hogy ha még találkozom a férfival, akkor fizessek neki egy pizzát vagy valami napi menüt, tésztát stb köszönésképpen.

De a karkötővel nem tudom, hogy kit csináljak. Nekem nem annyira fontos, hogy megtartsam


febr. 23. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Add le a zálogházban
febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd őt meg, hol találta.
febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!