Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy miért gyűlölnek ennyire a nők kollektíven?

Figyelt kérdés

Mielőtt letámadnátok, NEM, nem incelkérdés. Nem hibáztatok vagy nézek le senkit és nem is akarok vergődni meg fröcsögni.

Csupán 27 évem keserű tapasztalata alapján érdekelne most már hogy mi lehet az oka hogy úgy taszítom a nőket, mint vámpírt a fokhagyma. Nyilván gondolom a hiba főleg bennem van, mert általános iskola óta (gimit, egyetemet és a nagybetűs életet IS beleszámolva) 100%-osan ez a helyzet, nem volt soha kivétel.

Röviden: gyűlölnek a nők. De kollektíven, nem csak egy bizonyos személy vagy csoport/réteg. Az átlagosak, sőt a csúnyák is undorodnak tőlem. nyilván azzal tisztában vagyok hogy nem vagyok valami hej de jóképű, de gimiben és egyetemen is azt láttam, hogy a kifejezetten csúnya, sőt sokszor ápolatlan, büdös vagy kissé ostoba emberek is tudnak kommunikálni, barátkozni a nőkkel, ha párkapcsolatuk nem is lett. Nekem kis túlzással egy mondatot nem sikerült összehoznom 27 év alatt nőnemű emberekkel. Valamiért undorodnak tőlem, kerülnek, semmibe vesznek vagy lenéznek.

Még egyszer hangsúlyozom: nem hibáztatom őket. Nyilván ennyi embert amúgy sem lehet, ilyenkor nyilván bennem van a hiba. Csak azt nem tudom mi az. Nincsenek extrém tesi fogyatékosságaim, kezem-lábam megvan, tudok beszélni és fürdeni is szoktam, szóval ezek talán nem opciók, inkább valami kisugárzás, kommunikáció, kinézet vagy hasonló lehet a gond, de nem tudok rájönni mi az. Sosem ártottam senkinek, van humorérzékem, végeztem iskolát, nem iszom nem dohányzom...

Ha csak simán barátnőt nem tudnék találni, az még rendben lenne, nyilván van akinek nehezebben jön össze. De az hogy konkrétan beszélgetni sem tudok nőkkel, és soha nem is tudtam mikor lassan 30 éves vagyok, az baj, nagyon nagy baj.

Hogyan deríthetném ki mi okból rühellnek ennyire az ellenkező neműek?



febr. 23. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Több oka is lehet. Ronda vagy, buta vagy, csóró vagy, büdös a szád, hiányzik a beszédkészséged, nincs humorod, beteg a világnézeted...
febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem kis túlzással egy mondatot nem sikerült összehoznom 27 év alatt nőnemű emberekkel."



"De az hogy konkrétan beszélgetni sem tudok nőkkel, és soha nem is tudtam mikor lassan 30 éves vagyok"


Az, hogy beszélni sem tudsz a nőkkel, nem jelenti azt, hogy gyűlölnek. Gondolom magadba zárkózó típus vagy, az meg nyilván taszít minden embert, azt is, aki esetleg nyitna feléd. Neked kell változtatnod, ha változást akarsz.

febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy utálnak? Miben nyilvánul ez meg?


Nem akarom elvitatni az érzéseidet, csak valahogy furcsa számomra, hogy a nők ennyire egységesen viszonyulnak hozzád. Mert azért a2 kedves, egyszerű, jólelkű lányoktól az elvont művészlelkeken át az intelligens, ambíciós csajokon keresztül az elviselhetetlen pics@kig konkrétan mindenféle nő él ezen a bolygón. Furcsa, hogy veled szemben valamiért mind ugyanazt a magatartást tanúsítják.


Szerinted mi lehet az oka? Sosem kaptál konkrét visszajelzést, hogy "ez és ez nem tetszik"? Akár a fiú barátaidtól, hogy "figyu Sanyi ez gáz volt". Valaki az idők során csak mondott valamit, nem?

febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerű, nézz tükörbe!
febr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakkal tudsz beszélni/barátkozni, vagy úgy ámblokk nem mennek az emberi kapcsolatok?
febr. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Más barátaid vannak? Úgy értem férfiak. Ha igen, velük nem beszéltél erről?
febr. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy nő nem beszél veled nem feltétlenül jelenti azt, hogy utál. Szerintem érdemes lenne eljárnod baráti társasággal lehetőség szerint úgy, hogy nők is legyenek ott és velük próbálj beszélgetni, hátha gyűjtenél egy kis pozitív tapasztalatot. Kollégák között nincs nő, akivel tudnál néha beszélni? Az idegen csajok azért nem jó választás, mert pl gondolhatja azt a csaj, akihez oda mész, hogy udvarolni próbálsz, és ha nem tetszel neki, akkor valószínűleg elutasító lesz. Érdemes lenne elgondolkodni, hogy eddig hogy közeledtél a nők felé, és milyen nők felé. Haverjaid vannak? Kivel, mivel töltöd a szabadidőd? Velük is próbálj erről dumálni, talán ők jobban látják, hogy mi lehet a gond, hiszen ismernek és valószínűleg látják a "működésed" is.
febr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy mi segíthet, de már le sem írom, szinte sosem veszik figyelembe a kérdezők. Nincsenek még eléggé padlón ahhoz. Csak a lágy pocsolya, meg valaki idegen majd megmondja a tutit. Igaz, nem is ismer, nem ismeri a családomat, életutamat,de biztosan fogja tudja itt a gyakorin az idegen Piroska Pilisborosjenőről, hogy mi a gond velem.
febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak túlságosan pesszimista vagy kérdező, és ez látszik is rajtad.

Valamint, lehetséges, hogy a külsőd sem feltétlen a legvonzóbb sajnos.

febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

De honnan veszed, hogy minden nő utál, ha nem is sikerül kommunikálmi eggyel sem?


En azt tippelem, hogy valami belső haragot vetitesz ki rájuk es automatikusan úgy veszed, hogy mind utál, undorodik tőled, de csak a saját érzelmeidet látok rajtuk. Ha nem tudsz megszólalni bizonyos helyzetekben, az egy mentális probléma, érdemes utánanézni.

febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!