Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak itthon ma?...

Mit csináljak itthon ma? (Mindig unatkozok)

Figyelt kérdés
Egyenlőre munkát keresek, de uncsi minden percben állásajánlatokat nézni, önéletrajzokat beküldeni. El szoktam menni sétálni, szoliba, takarítok meg főzök itthon meg mosogatok amire anyám hazaér, netezek, filmet nézek, de már mindent unok. Milyen más dolog van amivel letudom magamat még foglalni? Lehethogy még fél vagy 1 évig is mindennap itthon leszek, kell valami elfoglatság mert halálra unom magamat. Délelőtt még ugye az utcán ismerőssel se tudok össze futni, a a régi suliból lógós haverok meg már nincsenek ezen a környéken szóval nem tudok senkivel beszálgetni csak este a szüleimmel egy keveset, de aztán ők csak meg nézik, hogy megcsináltam-e a munkát amit rám bíztak ha meg akkor mondják hogy ügyes vagy, ha nem elszidnak mindennek. Aztán mennek lefeküdni én meg még pár netes haverral beszélgetek. Aztán alszok. Nagyon sivárak a napok, így olyan minta csak elfutna az életem. Bulik nincsenek sajnos hétközben főleg nem délelőtt úgyhogy bulizni se tudok menni. Senki nem hív sehova, igérik páran, hogy majd jönnek taliznak vele, de sose jönnek el. Én már nem is értem. Elegem van a folytonos magányból. Fiatal vagyok még.

febr. 24. 06:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy zenét szoktam még üvöltetni az kikapcsol, felpezsdít.
febr. 24. 06:08
 2/8 A kérdező kommentje:
így hétvégén még szarabb
febr. 24. 06:12
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Olvass könyveket, tanulj új nyelvet, sportolj.
febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet: szomorú, én is éltem így:(. Azt tudom javasolni, hogy pl.: önkénteskedj állatmenhelyen; tanulj a neten valami új hobbit, tevékenységet. Tudom, hogy fura, de vállalj be olyan munkát, ami lehet elsőre nem a szíved vágya, de kiindulásnak jó. Írj blogot-könyvet, olvass valami jó könyvet vagy járj könyvtárba.

Fórumokat is lehet keresni, ahol hasonló végzettségű személyekkel lehet beszélgetni: nekik hogyan sikerült az elhelyezkedés, stb.

febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez apátia és csak akkor lesz vége, ha találsz valamit, aminek van látható hozadéka. Ez lehet a testedzés vagy egy képzés, aminek a végén eljutsz valahonnan valahová, idő- és energiabefektetéssel. A helyzetedben ez lenne a leghasznosabb. Munkát pedig, ha nem képesített, azért nem olyan nehéz találni, a semminél a valami is jobb :)
febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden nap menj el valahova otthonról - boltba, sétálni, valakivel találkozni, ne legyél mindig egyedül.

És persze keress munkát. Mihez értesz? Mit szeretsz/szeretnél csinálni?

febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre laksz, és milyen kirándulós lehetőségek vannak arrafelé. Tehát kiránduljál, a neten találni útvonalakat, ha van biciklid, az jó lenne, mert biciklivel sokkal érdekesebb a kirándulás, és nem kell tömegközlekedésre költeni. Iratkozzál be valamilyen sportkörbe, vagy ha bpesti vagy, elmehetsz múzeumokba is egyedül, egyik nap délelőtt megnézed a Szépművészetinek mondjuk az I. emeletét, két vagy három nap múlva a II. emeletét, stb. és így növeled a műveltségedet is, de a legjobb az unalom ellen az olvasás. Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány, ha lány vagy kezdd az olvasást az Üvöltő szelekkel, minden könyvtárban megvan, ha fiú vagy, akkor olvasd el Jack Londontól A vadon szavát. Én ezzel a könyvvel szerettem meg az olvasást, utána jöhet a többi könyv. Fő a műveltség, de a zenét na ordíttasd, gondolj másokra is.
febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
folyt.: érdekelne, milyen állásokat keresel.
febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!